MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: CloudFlare Kullanıyormusunuz ? - Anket
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,
Birşey merak ettim acaba mybbdepo.com'da kaç kişi CloudFlare kullanıyor ve kullanan var ise ne için kullanıyor.
Ben kendi sitemde kullanmaktayım performans (hız) için kullanmaktayım.
Peki siz ?
Ben kullanmamaktayım,yararı oluyorsa kullanmaya açığım.
Tk lı domainim varken kullanıyordum yararı saldırı altında siteni otomatik 5-10 dk kilitliyor saldırıya bağlı iyi oluyor ama 000webhosta kullanamyıyorum üzgün
(15-07-2013, Saat:17:28)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben kullanmamaktayım,yararı oluyorsa kullanmaya açığım.
Güvenlik , hız vs. gibi yararları var.Yakın zamanda kurulum,ideal ayarlar gibi bir anlatım yapacağım.
(15-07-2013, Saat:17:30)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2013, Saat:17:28)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben kullanmamaktayım,yararı oluyorsa kullanmaya açığım.
Güvenlik , hız vs. gibi yararları var.Yakın zamanda kurulum,ideal ayarlar gibi bir anlatım yapacağım.

Claudflare ücretlimi ? Ücretsiz ise indirebileceğim bir yer varmı ?
Burada bir iki ayarı açıklamıştım hocam arkadaşlara yararı olabilir

(15-07-2013, Saat:17:33)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2013, Saat:17:30)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Claudflare ücretlimi ? Ücretsiz ise indirebileceğim bir yer varmı ?
Ücretli paketide var ücretsiz paketide var hocam.
(15-07-2013, Saat:17:33)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Burada bir iki ayarı açıklamıştım hocam arkadaşlara yararı olabilir

Görmemişim hocam ben o halde o konuya yorum yaparak ek ayarlarıda anlatarım.
İlk önce resmi sitesine kayıt olmamı gerekiyor ? İndirmek için.
Sayfalar: 1 2