MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Eklenti Türkçeleştirme - Çevirme [Videolu Anlatım] + [İndirme Linkleri] + [HD]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar, mybb ile ilgilenen arkadaşların bir hayalide eklenti çevirmektir. Bunu zamanında bende yaşadım çünkü Gülümseme Bu yüzden sizlere 8 dakikalık küçük bir eklenti çevirimi videosu hazırladım. Youtube videosunun yanı sıra, 20mb'lık video indirme linklerini de yanına ekliyorum.

Eklenti türkçeleştirme işlemini yapmak için Notepad++ programını kullanmalısınız. Video'da yazmayı unutmuşum.

İyi Seyirler diliyorum. Ayrıca video'yu HD olarak 720p'de izleyebilirsiniz. Tam ekran yaparsanız yazılar daha iyi anlaşılacaktır.

İndirme Linkleri :
ZippyShare
Mediafire (Alternatif)
Kırık link oldugunda bildirirseniz güncelleyebilirim.
Elinize Sağlık Güzel Bir Anlatım Olmuş.

Tek Anlamadığım Buraya Dikkat 1.4 Yaparsak...
Kısmında Siz 1.6 Yaptığınız Sonra 16 Yaptınız Neden?

Birde Biz Çevireceğimiz Zaman Türkçe ÇEviri Kısmını MyBB.com.tr Yapmak Zorunda mıyız ?
Rica ederim,
16 olması lazım normalde, daha sonra düzelttim. 1.6 olursa eklenti çalışmaz.

MyBB.Com.TR'yi yazmakta yada yazmamakta serbestsiniz. Kendi isminize yazabilirsiniz. Farketmiyor. Ben tüm çevirilerimde MyBB.Com.TR yazıyorum, BlackCat değil.
Bir not eklemek istiyorum eğer çeviri yaparken
Kod:
"deneme"
bu tagın açılıp kapanmasına dikkat ediniz aksi halde eklentide hatalar meydana gelecektir.
Çok güzel olmuş eline sağlık. Yalnız bende mi öyle bilmiyorum ama ekrandaki mesaj kutuları biraz küçük olmuş gibi onunda dışında güzel bir anlatım Gülümseme
Evet kutucuklar küçük, bu yüzden tam ekran yapılabileceğini konuda belittim.
(15-07-2013, Saat:17:18)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet kutucuklar küçük, bu yüzden tam ekran yapılabileceğini konuda belittim.

Görmemişim orayı hızlı hızlı okudum Gülümseme
Şu anlatımlar sesli olsa süper olur bence
Sayfalar: 1 2