MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Smf den Mybb geçiş yaptım ama :/
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar forumu mybb ye geçiş yaptım Türkçe karekter hatası vermeye basladı ayrıca şu an forumda ki herhangi bi konuya girmeye calıstıgımda
resim

Resimdeki hatayı alıyorum 5 yıldır Smf kullanıcı olarak fazlasıyla yadırgadım mybb yi çok farklı geldi yardımcı olursanız sevinirim.
Site adresinizi [CODE] Tagları arasına alarak verir misiniz?
Kod:
http://enginaltanduzyatanfan.com/forum/
Buyrun
Siteniz Türkçe karakter hatası dışında bir sorun yok resimdeki hatayı konu gösteriminde verdiğine emin misiniz?
Evet kardesim herhangi bi konuya girmeye calıstıgımda bu hatayı veriyor.
(14-07-2013, Saat:17:03)bymahser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet kardesim herhangi bi konuya girmeye calıstıgımda bu hatayı veriyor.

Bende herhangi bir sorun yok Ccleaner programı ile çerezlerinizi temizleyip tekrar dener misin aynı hatayı bende vermiyor çünkü Kararsız
Kurup denicem hocam :/ ama bu tr karekter sorununu nasıl halletces bi kaç makale okudum belirtilenleri yaptım ama sonuç aynı phpmyadminde çalıstır dediklerini bile çalıstırdım ama aynı Kafası Karışmış

Hocam ek olarak siteden çıkış yaptığımda ziyaretçi olarak sorun yok ama giriş yaptıkdan sonra konulara erişemiyorum çerezleri sildim :/
Merhaba

Sİtenizde

1. Smfdeki geçişin sağlıklı bir şekilde gerçekleştiğini
  2. Tablolarınızın Utf8 Formatında Olduğunu
  3. ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun
Sayfalar: 1 2