MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretli Rank Set
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba Arkadaşlar , Yeni Rank Setim Bu Sefer Ücretli Tamamen Bana Ait .

resim

Rank Seti +Yazı Font + Psd
Mobil Ödeme Turkcell 2 TL.
İstiyen Olursa ÖM Yolu İle Bana Ulaşabılırler .

Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın !.

Geniş Pospiti ve Yatay Olan Forumlar İçin Yapıldı
ÖLÇÜLER 203x58
Ama İstedıgınız Ölçüye Getirebılırım .
kusara bakma ama bu mu ücretli ben bile sitemin ranklarını ücrfetli satmıyorum
(13-07-2013, Saat:16:14)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kusara bakma ama bu mu ücretli ben bile sitemin ranklarını ücrfetli satmıyorum
Herkesin fikri kendi kalsın kardeşim beğenirsen alırsın beğenmezsen yorum atmazsın bu yorumunuz satış konusunu baltalamak gibi bişe oldu.

Hayırlı satışlar dilerim.Ödeme seçeneklerini artırırsanız alma ihtimalim var.
(13-07-2013, Saat:16:33)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-07-2013, Saat:16:14)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kusara bakma ama bu mu ücretli ben bile sitemin ranklarını ücrfetli satmıyorum
Herkesin fikri kendi kalsın kardeşim beğenirsen alırsın beğenmezsen yorum atmazsın bu yorumunuz satış konusunu baltalamak gibi bişe oldu.

Bunu bana imzasında reklam olan birisimi diyor ?
(13-07-2013, Saat:16:34)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-07-2013, Saat:16:33)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Bunu bana imzasında reklam olan birisimi diyor ?
Ben sizinle tartışma için yorum atmadım hocam burası tartışma veyahut tartışma yaratacağınız bir ortam değildir.Burada ağırlıklı olarak mybb kullanıcılarının sorunlarına ve isteklerine çözüm bulmak için hizmet vermektedir.

İmzamda bir kusur var ise yönetici arkadaşlar zaten silerlerdi.Ayrıca Forum kurallarından Madde 28. okumanızı tavsiye ederim

İyi forumlar.

Ücretli satar yada ücretsiz dağıtır bu kişiden kişiye değişir.Bu konuda kimseyi yargılayamazsın.
@Emmioglu , @Machine Kardesm ilk Olarak Size Teşekkür Ederim . #Xdersf™ Daha Çocuk Oldugu İçin Saglam Düşünemiyor Herşeyi Geç Onda emek Var .O Kım kı Yargılıyor benı bıda benım konularıma yorum atarsa gerçekten çok kötü olacak onun için ..
#Xdersf™ burda suç sizde konuyu baştan sona okudum. Hiçbir kimsenin konusuna böyle yorum yapma hakkınız yok. Arkadaş burda kendi emeği ile yapmış rankları ve satmak istiyor eğer almayacaksanız konuyu meşgul edip bu şekilde konu baltalamak yanlış devam ederseniz uyarı vermek zorunda kalıcam...
Sayfalar: 1 2 3