MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uzun bir aradan sonra.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar,
mybbdepo.com yöneticilerinin forumla ilgilenmediğini biliyordum. Almanya'da işlerimin yoğunluğu ve özel nedenlerden dolayı siteyle ilgilenemedim. Türkiye'ye geldim ve ailemin yanındayım çok şükür. Bundan sonra benden başka hangi yöneticimiz üyelerimizle ilgilenmeye başlar bilmiyorum ancak elimden gelenin en iyisiyle sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Sanırım artık sizde yöneticilerin ilgisizliğinden bıktınız ancak onlarında bazı sebeplerden dolayı foruma giremediğini bilmenizi isterim.

Ayrıca forum takımında değişikliğe gideceğiz. Ekibe alacağımız birkaç arkadaş olacaktır. Bildirmek isterim.

Hepinize iyi forumlar dilerim.
Bilgilendirme İçin Sağolun Birde t-r.bz noldu ?
Hoş geldin,
Sonunda bir yetkiliyi sitede konu veya yorum yaparken görmek çok güzel bir şey.
İyi Forumlar..
(12-07-2013, Saat:22:31)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bilgilendirme İçin Sağolun Birde t-r.bz noldu ?

t-r.bz wordpress blog açma sitesine çevrildi sanırsam. İnceleyebilirsiniz siteyi.

(12-07-2013, Saat:22:31)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoş geldin,
Sonunda bir yetkili sitede konu veya yorum yaparken görmek çok güzel bir şey.
İyi Forumlar..

Hoş bulduk, evet o konuda bariz sıkıntı var mdp'de
Alıntı:Sanırım artık sizde yöneticilerin ilgisizliğinden bıktınız ancak onlarında bazı sebeplerden dolayı foruma giremediğini bilmenizi isterim.
Hocam bu mesajınıza yarı katılıyorum yarı katılmıyorum.Çünkü bende biliyorum 2-3 tane yöneticinin bazı nedenlerden aktif olmadığını ama 2-3 tanesininde aktif olduğu ve bir sorunu olmadığı halde ilgilenmediğini biliyoruz.Tabi sizlerde biliyorsunuzdur umarım.
Hayırlısı olsun. Ekibe yeni alınacak kişiler başvuru tarzında mı yapılacak yoksa siz uygun gördüklerinizi mi alacaksınız.?
Hoşgeldin Bilal abi, ayrıca diğerlerinin değilde senin ilgilenmen zaten büyük bir şans. Gülümseme
(12-07-2013, Saat:22:39)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Alıntı:Sanırım artık sizde yöneticilerin ilgisizliğinden bıktınız ancak onlarında bazı sebeplerden dolayı foruma giremediğini bilmenizi isterim.
Hocam bu mesajınıza yarı katılıyorum yarı katılmıyorum.Çünkü bende biliyorum 2-3 tane yöneticinin bazı nedenlerden aktif olmadığını ama 2-3 tanesininde aktif olduğu ve bir sorunu olmadığı halde ilgilenmediğini biliyoruz.Tabi sizlerde biliyorsunuzdur umarım.

Bazı yönetici arkadaşlarımız diyelim o halde Gülümseme Onlarında işlerinin oldugunu unutmamak lazım, orada onu belirtmek istedim.

(12-07-2013, Saat:22:39)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlısı olsun. Ekibe yeni alınacak kişiler başvuru tarzında mı yapılacak yoksa siz uygun gördüklerinizi mi alacaksınız.?

Aklımızda zaten birkaç kişi var. Bu konu hakkında kesin bir bilgi yok ancak her zaman olduğu gibi biz kendisiyle iletişime geçeğimizi düşünüyorum.

(12-07-2013, Saat:22:46)furkomm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoşgeldin Bilal abi, ayrıca diğerlerinin değilde senin ilgilenmen zaten büyük bir şans. Gülümseme

Hoşbulduk kardeşim Gülümseme
Sayfalar: 1 2