MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: siteme giriliyormu bak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
önemli siteye giriş varmı bakar mısınız
Ceptime.org
Giriliyor.
Amacın reklamsa başarmışsın demektir. Bu tür denemeyi forumdan tanıdığın yada online gördüğün kişilere mesaj atarak ta yapabilirdin. Bu açtığın konu reklamdan başka bir şey değildir.
(11-07-2013, Saat:12:24)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Amacın reklamsa başarmışsın demektir. Bu tür denemeyi forumdan tanıdığın yada online gördüğün kişilere mesaj atarak ta yapabilirdin. Bu açtığın konu reklamdan başka bir şey değildir.
emin misin dün sitemin bulunduğu sunucu yöncü bilişim hacklendi bugün bulunduğum ıp den siteme yedek dosyalarını yuklerkn ban yedim yedek yüklettim senin gibi art niyetli düşünen yok en azından websultana bakabilirsin kullanıcı adım aynı bitanem03
(11-07-2013, Saat:13:32)bitanem03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]emin misin dün sitemin bulunduğu sunucu yöncü bilişim hacklendi bugün bulunduğum ıp den siteme yedek dosyalarını yuklerkn ban yedim yedek yüklettim senin gibi art niyetli düşünen yok en azından websultana bakabilirsin kullanıcı adım aynı bitanem03

Okuduğunu anlamakta sıkıntı mı çekiyorsun bu yorumun benim yazdığımla tamamen alakasız...Ben demişim ki sitenin erişim olup olmadığını buraya konu açmak yerine arkadaşlarına sorabilirsin yazmışım sen hemen art niyetli yaptın bizi. Artık sizin gibiler yüzünden yorumlarımda videolu anlatım yapıp üstüne alt yazı geçicem o kadar çaresiz bırakıyorsunuz adamı.
onuda yaptım ki smynra35 konuya yorum attı bnce sende bi sorun var
(11-07-2013, Saat:14:11)bitanem03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]onuda yaptım ki smynra35 konuya yorum attı bnce sende bi sorun var

hocam Smyrna35 ( Halil ) e mesaj atarak sormuşsunuz cevap vermiş sonra birde konu açmışsınız. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz kafanız mı güzel? Oruç başınıza mı vurdu. ?
geç cevap verdi cevap vermez diye konu açtım konuyu