MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB ALDIGIM BIR HATA COZEMEDIM ! HOST KURULUMDA
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ArkadaSlar Mybb Kurarken ve Kurduktan Sonrakı

uye olduktan sonrakı hataSi Neden Kaynaklı bır hatadir Bu ?

resim

Link:www.gameserverarena.com/forum
Version : 1.6.10
Kurulum: Herhanqi bir Eklenti v.b Kurulum yok dırek kurulum yaptım.
Belki Dosyalara Gerekli İzinleri Vermediğinden Olabilir
(09-07-2013, Saat:18:17)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Belki Dosyalara Gerekli İzinleri Vermediğinden Olabilir

Ne gibi cmod Larımı kastedıyorsun ? Cmod ları yapmasam İLk kurulumda yazımları kabul etmezdi.
Foruma en son hangi eklentiyi kurdunuz?
(09-07-2013, Saat:18:33)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Foruma en son hangi eklentiyi kurdunuz?

Hic bir eklenti kurulmadi ! yapabilcek arkadalsar varsa Yardım alabilirim Teamviwer gibi İletişim face veya mail bırakabilirLer.
(09-07-2013, Saat:18:35)KARTALBEY09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hic bir eklenti kurulmadi ! yapabilcek arkadalsar varsa Yardım alabilirim Teamviwer gibi İletişim face veya mail bırakabilirLer.

Eğer eklenti felan kurmadıysanız başla bir işlem sonucunda resimdeki söz konusu dosyalar hasar görmüş olabilir.

Orjinal kurulum dosyalarından ;

/inc/functions.php
/inc/datahandlers/user.php
/member.php

dosyalarını hatadaki gibi yukarıdaki yerlerine atın. Mevcut olan dosyaları silin ve tekrardan atın...
(09-07-2013, Saat:18:39)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-07-2013, Saat:18:35)KARTALBEY09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hic bir eklenti kurulmadi ! yapabilcek arkadalsar varsa Yardım alabilirim Teamviwer gibi İletişim face veya mail bırakabilirLer.

Eğer eklenti felan kurmadıysanız başla bir işlem sonucunda resimdeki söz konusu dosyalar hasar görmüş olabilir.

Orjinal kurulum dosyalarından ;

/inc/functions.php
/inc/datahandlers/user.php
/member.php

dosyalarını hatadaki gibi yukarıdaki yerlerine atın. Mevcut olan dosyaları silin ve tekrardan atın...

Yaptım OLmuyor aynı durum soz konusu cozemedım .

Dedıgım gibi Kendıne guvenen yaparım dıyen arkadaslar iletişim bıraksın ulasayım Gülümseme
(09-07-2013, Saat:18:42)KARTALBEY09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaptım OLmuyor aynı durum soz konusu cozemedım .

Dedıgım gibi Kendıne guvenen yaparım dıyen arkadaslar iletişim bıraksın ulasayım Gülümseme

Özelden destek verildikten sonra destek sitesinin bir anlamı kalmıyor. Özelden destek vermek isteseydik index atar iletişim adresi verirdik kimse konu açmakla vs. uğraşmazdı Gülümseme

Bu işlem her sıfır kurulum yaptığınızda oluyor mu?
Sayfalar: 1 2