MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yükleme Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Tema Yükleyemiyorum hem xml url ile hemde dosya ile ?

Yüklemeye çalıştığınız temada olası bir güvenlik sorunu bulundu. Tema yüklenemedi Sizdede oluyormu bu ? şağıdaki hatalarla karşılaşıldı:
Tema yüklenemedi. Temada olası bir güvenlik sorunu bulundu. Destek için MyBB Grup ile irtibata geçiniz. diyor. vs Açık Ağızlı Gülümseme Çözümü Varmı yoksa bu neden kaynaklanıyordur... acil yardım edebilrmisiniz. arkadaşlar.
Lütfen yardım şablonuna uyunuz o zaman cevap verebilirim.
evet bende de oluyor. temadan kaynaklı.
farklı tema dene hepsinde yapmaz Göz kırpma
warez tema yüklüyodursunuz belki Göz kırpma
birde tema uyumluluk modunu işaretleyip deneyiniz
ftp de cache klasörünün değeri 777 mi kontrol edin
Lütfen şablona uyamyanlara yardım etmeyiniz aksi takdirde bildirileceksiniz kesin ve net
istediğin yere bildirebilirsin sıkıntı yok.
Saten herhangi bi yardım alamıyoruz.
Serkan hoca uzun zamandır uğramıyo galiba. yokluğu belli oluyo üzgün
(08-07-2013, Saat:23:22)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lütfen şablona uyamyanlara yardım etmeyiniz aksi takdirde bildirileceksiniz kesin ve net

Sanki yedik forumunuzu acil oldu untumuşuk en var yani insanlık hali ... tövbe tövbe al forumu başına çalarsınn oruçlu oruçlu sinirlendim bak ya üzgün
Notepat ++ programımızı açıyoruz. Sol üst bölmeden aç butonuna tıklıyoruz ve temamızın xml dosyasını seçiyoruz.

xml dosyamız açıldıktan sonra üst bölmeden biçim / kodlama sekmesine tıklıyoruz ve ''Kodla(UCS-2 Little Endian)'' butonuna basıyoruz. Daha sonra dosyaya tekrar basarak kaydediyoruz.

resim

Eğer Temanızda Türkçe Karakter Sorunu varsa biçim / kodlama sekmesinden UTF-8 'e ya da başka kodlama dillerine kodlayabilirsiniz.
Sayfalar: 1 2