MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Candy Teması Acil Gir İçeri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gençler Biri Bna Candy Teması Verdi

Warezin Değil Dedi Kendim Başka Bir Teamayı Editleyerek Yaptım Dedi Kullansam Sorun Yaratırmı Acil Yorum Veya Ö.M
Ö.M ' Den Candy Temasını Bana Verirmisin Diye Mesaj Atmayınız Lütfen
önce ben şikayet ederim cnady nin lisansını pikselmonkey satıyordu bir süredir kapalı.Kimse senden candy istemez zaten internete candy tema indir diyince indirebiliyorsun yani kendini yüceltme
Öncelikle Başlığı Düzeltiniz.Bu Yüzden +2 Uyarı Aldınız.Ayrıca Tema Ne Kadar Düzenlense Bile Hala Warez Olarak Kalmaya Devam Edecektir.Bu Temayı Kullandığınız Sürece Bizden Destek Alamazsınız.
Arkadaşlar Bu Candy Temasını Kullansam Sorun Çıkarmı Çok Gzl Temada Adam Bna Verdi Ama Rar Şifresi Olduğunu Bilmiyordum Rar Şifresi Varmış Ondan Kullanamıyorum

Kullansam Başıma Dert Açarmıyım
(07-07-2013, Saat:23:13)bilemedimki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Bu Candy Temasını Kullansam Sorun Çıkarmı Çok Gzl Temada Adam Bna Verdi Ama Rar Şifresi Olduğunu Bilmiyordum Rar Şifresi Varmış Ondan Kullanamıyorum

Kullansam Başıma Dert Açarmıyım

Ayrıca Tema Ne Kadar Düzenlense Bile Hala Warez Olarak Kalmaya Devam Edecektir.Bu Temayı Kullandığınız Sürece Bizden Destek Alamazsınız. Ayrıca Bu Temayı Kullanarak Yasal Sorumluluk Almış Olursunuz