MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Başka Hosttinge Geçiş
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba,benim şuanki hostingimin paneline erişimim yok.Acaba direk sitem üzerinden aldığım yedekle başka bir hostinge taşımam mümkün müdür?
Tabikide geçiş sağlanabilir.Buyrun anlatımı :
Kod:
http://mybbdepo.com/phpmyadmin-den-yedek-alma-ve-geri-yukleme-resimli-anlatim-konusu.html
Mysql yedeğini attığım linkteki adımları uygulayarak yükleyebilirsiniz.
Eğer tam yedek ise cpanel veya plesk panel gibi panelinizden yedek yükle diyerek dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.Eğer bu konular hakkında hiç bir fikriniz yok ise yedek dosyanızı ftp ana dizininize atarak ardından firmanıza mesaj atıp yedeğinizin adını yazıp yedeği yüklemesini isteyebilirsiniz.
Sadece dosyaları geçirirsiniz.. Veritabanları orda kalır.
Database kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız mysqldumper ile mysql yedeği alabilirsiniz. FTP deki dosyalarla birlikte başka bir hosta taşırsınız.
Yani sitemin admin panelinden aldığım veritabanı yedeğiyle başka hosta taşımam mümkün değil.Ancak phpmyadmin'e ulaşabilmem gerekiyor?
ben sadece phpmyadminden yedek alarak ve tema yedeğini xml olarak yedeğini aldım ve siteyi taşıdım herkez bu yöntemle siteyi taşıyamaz haberin olsun Gülümseme