MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: DaggeroN v1 Tema {Satılık}
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Silindi.
Güzel şık bir tema, ama hiçbir özelliği yok sanki. Hayırlı Satışlar.
(23-06-2013, Saat:14:34)gameseve123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel şık bir tema, ama hiçbir özelliği yok sanki. Hayırlı Satışlar.

Teşekkürler,
ne gibi bir özellik ekleyebilirim, düşüncelerini almak isterim.
posbit benim için berbat şık ve güzel bir posbit yapılsa iyi olurdu

ne kadar satıyorsun bize ??
(23-06-2013, Saat:14:43)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]posbit benim için berbat şık ve güzel bir posbit yapılsa iyi olurdu

ne kadar satıyorsun bize ??

Fiyat 20 TL. Doğru söylüyorsun tamamen aklımdan gitmiş, postbit default olarak duruyor. Bir şeyler yapacağım ama bu temanın fiyatını artıracaktır duruma bağlı olarak.
Sen temayı satacaksın yanlız lisans felan varmı kullanma yetkisi gibi vb. mybb sitelerinden hizmet alma vb. bunlar varmı .

birde 20 tl çok öğrenciyiz MahcupMahcup
(23-06-2013, Saat:14:59)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen temayı satacaksın yanlız lisans felan varmı kullanma yetkisi gibi vb. mybb sitelerinden hizmet alma vb. bunlar varmı .

birde 20 tl çok öğrenciyiz MahcupMahcup

Kullanma yetkisine gerek var mı ki? Temayı sen yapmışsın gibi sana veriyorum işte. MyBB Sitelerinden hizmet alma ne oluyor Açık Ağızlı Gülümseme Ben temalarımı satarken bunların hiçbiri sorun yaratmıyordu.
Beyler ben güvenmeyin derim tema nerdeyse full ALINTI ! pixelmonkey filan başınıza çöker admin Kararı bekleyin
Sayfalar: 1 2