MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretsiz Logo Yapılır...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4

Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar Photoshop gibi Grafik tasarım programlarını bilmeyebilir yada daha yeni başlamış olabilirler bu yüzden bende İsteyen kişilere Ücretsiz logo yapacağım...
Öncelikle önceden yaptığım logolardan birkaç tane koyayım:
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
Logo isteyenler alttan yazsınlar...
ben istiyorum oyun sitesi olcak ö.m olarak skpye adresini verirsen ayrıntılı derim sana
Yaptığınız tasarımlarda hazır ikon değilde Illustrator gibi programları kullanarak kendi ikonlarınızı yapın. Bu sayede ileride para bile kazanabilirsiniz. Başarılar dilerim. Gülümseme
(22-06-2013, Saat:21:08)KaanGundovan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaptığınız tasarımlarda hazır ikon değilde Illustrator gibi programları kullanarak kendi ikonlarınızı yapın. Bu sayede ileride para bile kazanabilirsiniz. Başarılar dilerim. Gülümseme

Teşekkürler Bende Illustrator kullanmayı düşünüyorum bazen bu ikonları ararken çok sıkıntı çekiyorum

(22-06-2013, Saat:21:08)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben istiyorum oyun sitesi olcak ö.m olarak skpye adresini verirsen ayrıntılı derim sana

Gönderilmiştir
(22-06-2013, Saat:21:09)umutcantr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-06-2013, Saat:21:08)KaanGundovan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaptığınız tasarımlarda hazır ikon değilde Illustrator gibi programları kullanarak kendi ikonlarınızı yapın. Bu sayede ileride para bile kazanabilirsiniz. Başarılar dilerim. Gülümseme

Teşekkürler Bende Illustrator kullanmayı düşünüyorum bazen bu ikonları ararken çok sıkıntı çekiyorum

Kod:
www.iconfinder.com

Melek - Masum Gülümseme Süper
(22-06-2013, Saat:21:10)KaanGundovan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-06-2013, Saat:21:09)umutcantr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kod:
www.iconfinder.com

Melek - Masum Gülümseme Süper
Hayır iconfinderi falan biliyorum mesela bir karakter istiyorum o google da yada başka bir yerde var ama transperant değil ya da istediğim şekilde durmuyor
(22-06-2013, Saat:21:08)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben istiyorum oyun sitesi olcak ö.m olarak skpye adresini verirsen ayrıntılı derim sana

İstediğiniz logo yapılmıştır:
resim
hilemedyasi.tk için yapabilir misiniz?
Sayfalar: 1 2 3 4