MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MD | Wallper Tasarımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBBDepo Sitesine Yaptığım Bir Wallper Çalışması;

resim
Bunu da aceleyle mi yaptın ?
(22-06-2013, Saat:20:35)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunu da aceleyle mi yaptın ?

Gülümseme Gülümseme Süper
Hocam gerçekten çalışmalarınız çok basit. Screwy'i gördükçe yazacak bir şey bulamıyorum ama belirteyim;

- Hazır Style gibi duruyor (Eğer ben yaptım diyorsanız)
- Font ve Font Tipi hiç güzel değil.
- Sağ alt köşedeki imza gibi şey en azından biraz şeffaf olabilirdi...

Bana göre göz tırmalayan bir çalışma. Bunları hakaret olarak anlamazsınız inşallah. Sadece bana göre yaptığınız yanlışları yazdım. Diğer çalışmaları yaparken hazır olan, beğendiğiniz başka bir tasarımdan örnek alarak yapın derim. Gülümseme
Hocam kusura bakmayın ama hoşuma gitmedi
Aceleyle Değil, Siz Tabii İyilerini Gördüğünüz İçin Kötü Diyorsunuz Ben ve Arkadaşlarımla Beraber Yaptıgımız Bir Çalışma ve Hepimiz Beğendik .
Hocam hazır grafik sitelerinde yapınız şuanki çalışmadan daha güzel şeyler ortaya çıkacaktır Gülümseme
(22-06-2013, Saat:22:14)HayaLeeT10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aceleyle Değil, Siz Tabii İyilerini Gördüğünüz İçin Kötü Diyorsunuz Ben ve Arkadaşlarımla Beraber Yaptıgımız Bir Çalışma ve Hepimiz Beğendik .

İyilerini görmeyle alakası yok... Bende bu işlere ilk girdiğim zaman kullanamıyordum Photoshop'u ama yaptığım çalışmada en azından renk uyumuna dikkat ediyordum. Sen onuda yapmıyorsun. Kendini geliştir diye öneriler sunuyoruz,fikirler veriyoruz ama sen kafana göre hareket edip sürekli yerinde sayıyorsun.

Arkadaşlarını tanımıyorum ama eğer bu çalışmaları bu kadar kişi beğenmeyip onlar beğeniyorsa sizde bir sıkıntı var demektir.
Sayfalar: 1 2