MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu sitenin temasını bilen var mı ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar bu sitenin temasını bir türlü bulamadım bilen var mı acaba ?
en altta footer'da tema LocalS diyorda google'de aradım bulamadım temayı ?

resim

site :
Kod:
destekforum.net
Bu temayı sık görüyorumda ismini hatırlamıyorum şimdi, ayrıca locals dediğine bakmayın, bu devirde herkes emek hırsızı olmuş, ufacık bir yapımcı yazısını bile çok görüyorlar, silip kendi adlarını yazıyorlar, yazık...
Jadenin türkçeleştirdiği bir temaydı.
Eva Theme
Kod:
http://tr.temacim.com/konu-Eva-Temasi-MyBB.html
(20-06-2013, Saat:14:28)XR-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eva Theme
Tmm arkadaşlar buldum temayı italyan forumunda Açık Ağızlı Gülümseme temanın gerçek adı localS miş Gülümseme eva theme edit yazıyordu ya da onun gibi birşey italyan forumunda Gülümseme
(20-06-2013, Saat:14:22)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu temayı sık görüyorumda ismini hatırlamıyorum şimdi, ayrıca locals dediğine bakmayın, bu devirde herkes emek hırsızı olmuş, ufacık bir yapımcı yazısını bile çok görüyorlar, silip kendi adlarını yazıyorlar, yazık...
Temanın yapımcısı Finer'dir kardeşim biz temayı indirdiğimiz yerde ki adını yazdık footer'a. İndirdiğimiz yerde adı her ne ise biz onu yazarız.Emek hırsızlığı demişsiniz gerçekten Kararsız çok üzüldüm bu forumda herkesden çok emek hırsızlığına karşı duran birisiyim böyle bir yorumu hele benim sitemle alakalı görmek gerçekten çok üzdü Kararsız Bu kadar emek hırsızlığına karşı dur birisi bilmeden emek hırsızı desin size hayat acaibliklerle dolu...
(20-06-2013, Saat:14:45)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temanın yapımcısı Finer'dir kardeşim biz temayı indirdiğimiz yerde ki adını yazdık footer'a. İndirdiğimiz yerde adı her ne ise biz onu yazarız.Emek hırsızlığı demişsiniz gerçekten Kararsız çok üzüldüm bu forumda herkesden çok emek hırsızlığına karşı duran birisiyim böyle bir yorumu hele benim sitemle alakalı görmek gerçekten çok üzdü Kararsız Bu kadar emek hırsızlığına karşı dur birisi bilmeden emek hırsızı desin size hayat acaibliklerle dolu...

Konuyu tam kavrayamamışım kusura bakmayın, şimdi 10 sitenin 9'u tema ismini ve yapımcısını siliyor, hatta bununla yetinmeyip mybb linklerinide siliyor, bende resmi görünce öyle sandım...