MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: HayaLeT İndex
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar İndex Yapmaya Sağolsun Breezep Attı Beni Gülümseme Biraz Kötü veya Basit Olabilir Çünki İlk Tasarımım Göz kırpma

resim

Sosyal Ağ Butonlarını Koymayı Unutmuşum Özür Dilerim Gülümseme
İlk indexin olabilr ama sana bir tavsiye ilk indexin olsa bile renk uyumunu ayarla eğer renk uyumu yapmayıp alışırsan ilerideki indexlerinde kötü olabilir.Mesela internetten araştır birbiriyle uyumlu renkler en iyi birbiriyle uyumlu renkler vs vs. diye araştır tavsiye ederim.Yanlış anlama sakın senin iyiliğin için söylüyorum bunları
Çok amatörce olmuş.Butonlar kötü, renk uyumu sıfır.Gündemdeki olan indexlere bakarak daha standart şeyler denemeye çalışıp kendini geliştirmeye bak.
Yavaş yavaş gelişeceksin Emre.
Yorumlarınızı Tek Tek Okudum Gülümseme İlk Tasarımım Daha İnş. İlerideki Tasarımlarım Daha İyi Olacaktır .
(20-06-2013, Saat:14:13)HayaLeeT10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumlarınızı Tek Tek Okudum Gülümseme İlk Tasarımım Daha İnş. İlerideki Tasarımlarım Daha İyi Olacaktır .

Hocam bunun gelişmekle alakası yok, renk uyumunuz çok kötü gerçekten, biraz daha gerçekçi ve güzel renkler seçin, şu index'e bakınca ilkokul çocuklarının çizdiği resimler aklıma geliyor okadar yani, ayrıca herzaman herşeyi kendiniz yapmak zorunda değilsiniz, butonları falan alıntı yapsaydınız...
Yenisini Yapıyorum Kardeşim Uyumlu Renkler Sitesindeyim Şuan Göz kırpma
(20-06-2013, Saat:14:09)TaaRRuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok amatörce olmuş.Butonlar kötü, renk uyumu sıfır.Gündemdeki olan indexlere bakarak daha standart şeyler denemeye çalışıp kendini geliştirmeye bak.
Sayfalar: 1 2