MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kurulum Sihirbazı Veritabanında İleri Dedikten Sonra Donuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar..Aranıza Yeni Katıldım.Bugün Mybb Forumu Kurmak İstedim Domain host vb. herşeyi aldım.Kurulum sihirbazına geldiğimde veritabanı bilgilerini girdikten sonra ileri dediğimde donup kalıyor ve hata veriyor..

Yüklediğim Mybb Sürümü : 1.610

Kod:
Site Adresim :

Hiçbir Eklenti Kurulu Değildir.İllk Kez yükledim İnternette Anlatınlan Anlatımlara göre Süper

Hatam İle İlgili Resim ;

resim

Şimdiden Yardımlarınız için teşekkür ederim.
(15-06-2013, Saat:23:49)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lütfen şablona uyalım:
http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-k...onusu.html

Şablona Gayet Gerekli uyduğumu düşünüyorum.Açık bir şekilde hatamı anlattım Göz kırpma İlk Kez kuruyorum birde mybb forum Süper
Şablon Sorunuzun Tam Olarak Anlaşılması İçin Konulmuştur.Lütfen Şablona Uyunuz.Ayrıca Eklentiler sayfasını boş bırakablirsiniz çünkü mybb de daha kurulum aşamasındasınız.Ayrıca lütfen kurulumun kaldığı yeri ayrıntısıyla belirtiniz.(Gerekirse resimle)
Hatam İle İlgili Resim Ekledim Az Önce Olan Bir Olay bu Süper
Site Adresini Koydum.Süper
(17-06-2013, Saat:21:06)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site Adresini Koydum.Süper

Ftp sunucunuzdaki tüm dosyaları siliniz ve tekrardan yükleyiniz (üstüne atmaya çalışmayın, tam anlamıyla asla silmez çünkü), ve oluşturduğunuz veritabanını silip yeni bir veritabanıyla kurunuz..
Sayfalar: 1 2