MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sınava Giriyorum Kardeşlerim..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sınava Giriyorum Kardeşlerim Eğer İyi Bir Puan Tutturamassam Birdaha Bilgisayar Yüzü Göremiyeceğim.Dualarınızı Esirgemiyeceğinizi Biliyorum.
Başarılar kardeşim.
(31-05-2013, Saat:17:46)Kuzey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnşallah çok kötü geçer ,inşallah cok kötü bir puan alırsın, inşallah okuyamaz kalırsın bu sayede internet dünyasından 1-2 tane çoluk çocuk ortadan kalkar.

Bu tür yorumlara ihtiyacimiz yok. simdilik +1 Uyari veriyorum. birdahaki sefere süresiz uzaklastirilirsiniz.
(31-05-2013, Saat:17:46)Kuzey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnşallah çok kötü geçer ,inşallah cok kötü bir puan alırsın, inşallah okuyamaz kalırsın bu sayede internet dünyasından 1-2 tane çoluk çocuk ortadan kalkar.

Al işte, silsen olmaz. Banlasan olmaz. Yinede uyarıyla yetindik. Bu alemde çocuk olması seni çok mu geriyor kardeş ? Bulabiliyorsan söyle de biz de oraya gidelim ya ?

Sınavda başarılar kardeşim, Allah yardım etsin.
Başarılar dilerim.İnşallah bizdeki gibi hemen 2 saatte giren hocalardan değildir.
Başarılar bende giriyorum inş yüksek puan alırım
(31-05-2013, Saat:19:27)burhancan1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başarılar bende giriyorum inş yüksek puan alırım

inşallah Gülümseme
Kusura bakma ama sınavın var ve hala gelip bilgisayar başında takılıyorsun, ders çalışmıyorsun, milletten dua topluyorsun, böyle bir yere varamazsın..
Sayfalar: 1 2