MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mod. Araçları Yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.9 Pro V7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. [teşekkür hide hack
  2. ziyaretçiye konu içeriğini gizleme
  3. Prostats gelişmiş
  4. Hoşgeldiniz O.M/E-posta
  5. Ve Gelişmiş portal (portal kodlarını kaybedince mecbur eklenti biçiminde kullandım)

Hata-Sorun Sorun açıklaması :
Modaretorler konuyu kilitleyemiyor - silemiyor vs.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

resim

Çoğu yerde aradım ama bulamadım bende konu açayım dedim yardım edecek arkadaş çıkar herhalde şimdiden teşekkürler.
Moderatörlerinizin yetkisi nelerdir ?
Hocam moderatör rütbesi direk olarak verildiğinde moderatörler de yetkiler olmaz çünkü moderatör isimdende anlaşıldığı gibi sadece yetkili olduğu forumlarda yetkisini kullanabilir.

Moderatörlerinizi bir bölümde yetkili olarak kayıt ederseniz o bölümde yetkisi olacaktır.
(28-05-2013, Saat:20:44)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam moderatör rütbesi direk olarak verildiğinde moderatörler de yetkiler olmaz çünkü moderatör isimdende anlaşıldığı gibi sadece yetkili olduğu forumlarda yetkisini kullanabilir.

Moderatörlerinizi bir bölümde yetkili olarak kayıt ederseniz o bölümde yetkisi olacaktır.

hmm anladım sağolun bunu öğrenmem iyi oldu
Bunu Yapmak İçinde

AdminKP>>Kullanıcılar Gruplar>>Gruplar>>Moderator Grubunu Seçin>>Alttarafta >>Moderatordur ve Moderator KP ye Girebilir Diyin Ve Kaydedin Sorun Çözülecektir
(29-05-2013, Saat:17:28)MuRo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunu Yapmak İçinde

AdminKP>>Kullanıcılar Gruplar>>Gruplar>>Moderator Grubunu Seçin>>Alttarafta >>Moderatordur ve Moderator KP ye Girebilir Diyin Ve Kaydedin Sorun Çözülecektir

Benim sorunum başka ama düzelttim Screwy sayesinde