MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portaldaki Konulara Kelime Sınırlaması Nasıl Getirilir?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Portal'a Koyduğum Konularda Sadece Fotoğrafı Nasıl Koyarım yani Yazılar Gözükmüyecek ve Devamını Gör Yeri olacak tıklayınca Ona gidecek kısaca Portala Kısıtlama Nasıl Getiririm?

1-2 Eklenti buldum fakat onlarda yapmıyor yani Fotoğrafın başında (align=center) gibi kodlar bırakıyor 5 Harfe düşürmeme rağmen..

SMF'de [cutoff] komutu varya bundada o varmı?
aynı sıkıntı bende de var o yüzden portalı fazla göz önünde tutmuyorum üzgün
(26-05-2013, Saat:17:11)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aynı sıkıntı bende de var o yüzden portalı fazla göz önünde tutmuyorum üzgün

Evet Hocam, Pro Portal kurdum ondada yok yok..
Mybb Portal Konusunda Biraz Geride Kaldı SMF ve Vbulletin daha önde bu konuda..
tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz ona uygun birşey geliştire bilirim. kelime mi kısıtlamak istiyorsunuz yoksa sadece resim mi gözüksün olayındasınız? çünkü ikisi farklı şeyler
(27-05-2013, Saat:09:19)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz ona uygun birşey geliştire bilirim. kelime mi kısıtlamak istiyorsunuz yoksa sadece resim mi gözüksün olayındasınız? çünkü ikisi farklı şeyler
Hocam sadece resim gözüksün diyorlar ve resimin altında devamını gör gibi bir buton olmasını istiyor arkadaş ama gerçekten böyle birşey olursa tüm herkes adına güzel bir şey olur.