MyBB Depo Forum
Candy Theme Üst Menü Lisans - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Candy Theme Üst Menü Lisans (/candy-theme-ust-menu-lisans-konusu.html)

Candy Theme Üst Menü Lisans - H@ckéRCodéR - 01-03-2013

Arkadaşlar Candy Theme Satın Aldı Arkadaş Bir Kez Birisine Yaptırmış Sonra Silmiş Şimdi Nasıl Yapacağını Bilmiyor Lisan Felan Var Sitede Var .com'lu Site Reklam yapmak istemiyorum lisanssız bu üst menüsü çalışmıyor lisansı nasıl yapcaz biliyormusunuz birde guide_data dosyası var bunları nasıl nereye atcazki tema aktif hale Gelsin
Not:Warez Değildir!

Cvp: Candy Theme Üst Menü Lisans - ClouD - 01-03-2013

(01-03-2013, Saat:21:53)H@ckéRCodéR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Candy Theme Satın Aldı Arkadaş Bir Kez Birisine Yaptırmış Sonra Silmiş Şimdi Nasıl Yapacağını Bilmiyor Lisan Felan Var Sitede Var .com'lu Site Reklam yapmak istemiyorum lisanssız bu üst menüsü çalışmıyor lisansı nasıl yapcaz biliyormusunuz birde guide_data dosyası var bunları nasıl nereye atcazki tema aktif hale Gelsin
Not:Warez Değildir!

buraya konu açmanın ne anlamı var aldığın yerle konuşsana Gülümseme

Candy Theme Üst Menü Lisans - Breezep - 01-03-2013

Merhaba,

Sanırım Candy temasında bir kullanım klavuzu vardı. Tema kullanımı ile, yada başka bir premium temada.

Cvp: Candy Theme Üst Menü Lisans - MehmetMsM - 02-03-2013

Ordaki dosyaları forum dizine atacaksın ozaman js dosyaları çalışır sakın wayrez kullanma derim başına dert alırsın

Candy Theme Üst Menü Lisans - alemburda - 02-03-2013

eğer teması warez değilse bende birşey bilmiyorum garanti tema warez tema lisanslı olsa gözümüze gözümüze sokardı Göz kırpma
tutup bana şimdi guide html caps alma ödemeyi yaptığına dair mail göster yoksa 50 tane sana kılavuz var bende
resim

Aksi ispatlanana kadar tema warezdir. Ve warez temalara destek vermiyoruz ayrıca forum kuralları gereği yasak (yardım edende dahil) Süper

Cvp: Candy Theme Üst Menü Lisans - SvMedeT - 02-03-2013

(02-03-2013, Saat:15:33)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğer teması warez değilse bende birşey bilmiyorum garanti tema warez tema lisanslı olsa gözümüze gözümüze sokardı Göz kırpma
tutup bana şimdi guide html caps alma ödemeyi yaptığına dair mail göster yoksa 50 tane sana kılavuz var bende
resim

Aksi ispatlanana kadar tema warezdir. Ve warez temalara destek vermiyoruz ayrıca forum kuralları gereği yasak (yardım edende dahil) Süper

Lisans key numarasını versin kontrol edelim. Göz kırpma

Cvp: Candy Theme Üst Menü Lisans - ArseniC - 02-03-2013

(02-03-2013, Saat:15:49)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2013, Saat:15:33)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğer teması warez değilse bende birşey bilmiyorum garanti tema warez tema lisanslı olsa gözümüze gözümüze sokardı Göz kırpma
resim

Lisans key numarasını versin kontrol edelim. Göz kırpma
Nasıl kontrol edeceksin Lisans ı bilmediğimden soruyorum bildiğim kadarı ile adamın sitesi de kapalı