MyBB Depo Forum
Arayüz Çalışması [Öneri] - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB'ye Entegre Edilebilen Yazılımlar (https://mybbdepo.com/mybb-ye-entegre-edilebilen-yazilimlar-forumu)
+--- Forum: Wordpress (https://mybbdepo.com/wordpress-forumu)
+--- Konu Başlığı: Arayüz Çalışması [Öneri] (/arayuz-calismasi-oneri-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Arayüz Çalışması [Öneri] - WampiR - 27-01-2013

Yeni bir arayüz çalışmasıyla karşınızdayım. Bu sefer kendimi biraz daha geliştirdiğime inanıyorum. Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.

resim

Arayüz Çalışması [Öneri] - Breezep - 27-01-2013

Eline sağlık ben beğendim Gülümseme

Arayüz Çalışması [Öneri] - WampiR - 27-01-2013

Beğenmenize sevindim.

Arayüz Çalışması [Öneri] - Smyrna35 - 28-01-2013

Temanız Gayet Şık Bir Görünümü Var.Bir tavsiyem var sosyal medya ikonları üstte olsa reklamda onun altında olsa bence daha iyi bir görünüm kazanacaktır.
Örneğin :
resim

Cvp: Arayüz Çalışması [Öneri] - WampiR - 28-01-2013

(28-01-2013, Saat:00:12)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temanız Gayet Şık Bir Görünümü Var.Bir tavsiyem var sosyal medya ikonları üstte olsa reklamda onun altında olsa bence daha iyi bir görünüm kazanacaktır.
Örneğin :
resim

Evet gayet şık oldu. Teşekkürler hemen uyguluyorum.

Arayüz Çalışması [Öneri] - KaanGundovan - 28-01-2013

Öncelikle tasarımın en üst sağ köşesinde bulunan menüyü kaldırıp, reklam alanı koymalısın. Hem üst menü hemde oraya menü hoş durmamış.

Facebook ikonları çok büyük ve temanın tadını bozmuş. Daha hoş, daha narin, sade ikonlar kullanıp, açık gri veya kum rengine kaçan bir gri arka plan ile geliştirebilirsin. -Gri arka planlı daha sade sosyal ikonlar..

Footer bölümünü hiç beğenmedim. Biraz daha profesyonel bir şekilde tasarlamalısın.

Bunları yazmamın sebebi gerçekten çok harika bir tema. v2'ye ihtiyaç duymayan bir tema yapmanı istedim. Ellerine sağlık gerçekten çok beğendim.

Cvp: Arayüz Çalışması [Öneri] - WampiR - 28-01-2013

(28-01-2013, Saat:00:35)DaimonValentine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle tasarımın en üst sağ köşesinde bulunan menüyü kaldırıp, reklam alanı koymalısın. Hem üst menü hemde oraya menü hoş durmamış.

Facebook ikonları çok büyük ve temanın tadını bozmuş. Daha hoş, daha narin, sade ikonlar kullanıp, açık gri veya kum rengine kaçan bir gri arka plan ile geliştirebilirsin. -Gri arka planlı daha sade sosyal ikonlar..

Footer bölümünü hiç beğenmedim. Biraz daha profesyonel bir şekilde tasarlamalısın.

Bunları yazmamın sebebi gerçekten çok harika bir tema. v2'ye ihtiyaç duymayan bir tema yapmanı istedim. Ellerine sağlık gerçekten çok beğendim.

Evet duymak istediğimde buydu. Çok güzel yerlere değinmişsin ve hatalarımı anlamama yardımcı oldun. Footer'ı zaten öylesine tasarladım. Çok teşekkürler Gülümseme

Cvp: Arayüz Çalışması [Öneri] - KaanGundovan - 28-01-2013

(28-01-2013, Saat:01:01)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-01-2013, Saat:00:35)DaimonValentine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle tasarımın en üst sağ köşesinde bulunan menüyü kaldırıp, reklam alanı koymalısın. Hem üst menü hemde oraya menü hoş durmamış.

Evet duymak istediğimde buydu. Çok güzel yerlere değinmişsin ve hatalarımı anlamama yardımcı oldun. Footer'ı zaten öylesine tasarladım. Çok teşekkürler Gülümseme

İltifatınız için ben teşekkür ederim Gülümseme