MyBB Depo Forum
1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Backlink Alım/Satım/Takas (https://mybbdepo.com/backlink-alim-satim-takas-forumu)
+--- Konu Başlığı: 1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel (/1-tl-100-wiki-backlink-google-arama-motorlarinda-yuksel-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - XANTHE - 09-01-2013

resim
Yüksek PageRank(PR) Alexa ve Trustrank Değerlerine Sahip Wiki Sitelerinde Tanıtım ile Backlink Kazanma İmkanı
Hedef Kelimede Sıralamada Üste Çıkmak İstiyorsanız bu hizmet tam size göre!
Hizmetimizden tüm siteler faydalanabilir.
Hizmet En Geç 48 Saat İçerisinde Tamamlanır ve yapılan Wiki Backlink listesi raporu .txt formatında gönderilir.
Örnek Bir Çalışma isteyenlere 10 Adet Wiki Backlink yapılıp Özel Mesaj Olarak Gönderilir.
Wiki Backlink'in Faydaları Nelerdir?
- Kaliteli backlinklere sahip olursunuz.
- Pagerank alexa trustrank değerleriniz yükselir.
- Hedef kelimelerinizde arama motorlarında üst sıralara çıkarsınız.
- Önemli ölçüde hit artışı sağlar.Büyük çoğunluğu yüksek pagerank alexa ve trustrank değerlerine sahiptir.

- Bütün sitelerde tüm linkler ziyaretçilere açıktır.
- Arama motorları tarafından hızlı şekilde indexlenen sitelerdir.
Yapmanız Gerekenler
İçinde sitenizi tanımlayan anahtar kelimelerinde olduğu bir tanıtım yazısı.En fazla 3 adet anahtar kelime yeterlidir.Fazlası zararlı olabilir.
Ödeme Şekli;
Kesinlikle Peşin Alınır..Detayla için Özel Mesaj atınız.
resimresim
resim
Referanslar;
(09-01-2013, Saat:13:50)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hizmet alındı ve fazlasıyla iade edildi Gülümseme
(09-01-2013, Saat:22:37)[FK] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldım rapor.txt yolladı işe yarayacağından eminim teşekkür ederim hayırlı satışlar...

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - Mısırga - 09-01-2013

hizmet alındı ve fazlasıyla iade edildi Gülümseme

Cvp: 1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - XANTHE - 09-01-2013

(09-01-2013, Saat:13:50)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hizmet alındı ve fazlasıyla iade edildi Gülümseme
Hayırlı Olsun Gülümseme

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - XANTHE - 09-01-2013

Satışlar devam etmektedir isteyene 10 Adet Demo Backlink yapılır...

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - [FK] - 09-01-2013

Aldım rapor.txt yolladı işe yarayacağından eminim teşekkür ederim hayırlı satışlar...

Cvp: 1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - XANTHE - 09-01-2013

(09-01-2013, Saat:22:37)[FK] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldım rapor.txt yolladı işe yarayacağından eminim teşekkür ederim hayırlı satışlar...
Hayırlı olsun Gülümseme

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - XANTHE - 10-01-2013

Hizmetimiz devam etmektedir...

1 Tl 100 Wiki Backlink!Google Arama Motorlarında Yüksel - bitanem03 - 05-04-2013

hocam almak istiyorum yardımcı olsan
-----Ama paypal hesabım yok
ne yaparız