MyBB Depo Forum
xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine (/xpserkan-ve-diger-yoneticilerin-dikkatine-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - AttAcK.58 - 01-01-2013

uzun zamandır mybb.com.tr'yi ziyaret etmiyordum.bu sabah biraz forumda gezindim ne var ne yok diye bir baktım.

google seo eklentisini kaldırmışsınız sanırım.konulardaki demolar ve örnek çalışmalara url değişikliğinden dolayı erişim sağlayamıyoruz.bazı konularda elden geçirilmeli.forum bana biraz bakımsız gibi göründü.içerikler çok güzel fakat forum sanki burası açıldıktan sonra terk edilmiş gibi.

Birde xpserkanın yaptığı merakla beklenen temayı neden kaldırdınız?tema çok güzeldi açık mı vardı temada.

Cvp: xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - SvMedeT - 01-01-2013

(01-01-2013, Saat:16:35)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzun zamandır mybb.com.tr'yi ziyaret etmiyordum.bu sabah biraz forumda gezindim ne var ne yok diye bir baktım.

google seo eklentisini kaldırmışsınız sanırım.konulardaki demolar ve örnek çalışmalara url değişikliğinden dolayı erişim sağlayamıyoruz.bazı konularda elden geçirilmeli.forum bana biraz bakımsız gibi göründü.içerikler çok güzel fakat forum sanki burası açıldıktan sonra terk edilmiş gibi.

Birde xpserkanın yaptığı merakla beklenen temayı neden kaldırdınız?tema çok güzeldi açık mı vardı temada.

Hocam MCTR'de çalışmalar devam ediyor. Yakın zamanda yeni temayla normal olarak yeniden açılacak. Serkan hocamın bu konuda ne kadar çalıştıgını anlatamıyorum sadece yasanır diyorum. Hepimiz sizin gibi merak ediyoruz ama biliyorum ki MCTR bizi yeni yüzüyle çok sasırtacak. Süper

Cvp: xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - AttAcK.58 - 01-01-2013

(01-01-2013, Saat:16:41)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam MCTR'de çalışmalar devam ediyor. Yakın zamanda yeni temayla normal olarak yeniden açılacak. Serkan hocamın bu konuda ne kadar çalıştıgını anlatamıyorum sadece yasanır diyorum. Hepimiz sizin gibi merak ediyoruz ama biliyorum ki MCTR bizi yen, yüzüyle çok sasırtacak. Süper

MCTR sevilen bir forum ayrıca mybb için çok büyük etkiside büyük.3-5 amatör bişeyler öğreniyor sonra mybb destek sitesi açıyor nede olsa MCTR gidiyor diyorlar.bana mybb destek sitesi için teklif geldi.MCTR eski haline dönmeli ve şu kendini bilmezler artık yok olmalı bu işi oyuncak ettiler.

Cvp: xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - SvMedeT - 01-01-2013

(01-01-2013, Saat:16:47)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-01-2013, Saat:16:41)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam MCTR'de çalışmalar devam ediyor. Yakın zamanda yeni temayla normal olarak yeniden açılacak. Serkan hocamın bu konuda ne kadar çalıştıgını anlatamıyorum sadece yasanır diyorum. Hepimiz sizin gibi merak ediyoruz ama biliyorum ki MCTR bizi yen, yüzüyle çok sasırtacak. Süper

MCTR sevilen bir forum ayrıca mybb için çok büyük etkiside büyük.3-5 amatör bişeyler öğreniyor sonra mybb destek sitesi açıyor nede olsa MCTR gidiyor diyorlar.bana mybb destek sitesi için teklif geldi.MCTR eski haline dönmeli ve şu kendini bilmezler artık yok olmalı bu işi oyuncak ettiler.

Hocam bırakın takılsınlar millet biliyor kimin ne oldugunu. "Destek sitesi açıyor orada soru soruyorlar onlarda burada soruyu bize soruyorlor. " bunu yapan kişiler ne kadar büyüyebilirki.

xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - AttAcK.58 - 01-01-2013

orası öyle fakat amatör arkadaşlar madur oluyor.1 kaç soru soruyorlar cevap alamıyınce diğer scriptleri kullanıyorlar mybb neymiş destek yok diyorlar.

xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - PanDooRa - 01-01-2013

MCTR'nin kapalı olması Türkiye'de MyBB'nin gerilemesine yol açtı.Eski aile ortamı dahi kalmamış buralarda.

xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - ßyßurak - 01-01-2013

Siz Serkan Hocanın Neler Çektiğini Biliyormusunuz MCTR Şimdiye Kadar Çoktan Açılırdı Ama Serkan Hocanın Bir Takım Sağlık Durumları Old. için Aksadı ama şimdi Tam Gaz Devam Ediyor.

xpserkan ve diğer yöneticilerin dikkatine - EmreKarakaya - 01-01-2013

Serkan Hocanın Bazı Sağlık Sorunları Olduğu İçin Mctr Beta Sürümü Biraz Uzun Sürdü.Ancak Serkan Hocanın Kesinlikle Bu İşle Meşgul Olduğundan Emin Olabilirsiniz.