MyBB Depo Forum
Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum (/mybb-filezilla-bi-dosya-sildim-forum-sitemde-eklentilere-ulasamiyorum-konusu.html)

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - by hayta - 24-11-2012

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum

Arkadaslar baslıkta dedıgım gıbı fıle zıllada inc klasoru ıcınde languages klasorunun ıcınde ıkı dıl klasor var bırı ıngılızce dıyerı de turkce ıkı dıl klasorunun ıcındede admin klasoru vardı ve ben o klasorlerı sıldım ve suanda sıtemde eklentıler bolumune ulasamıyorum ne yapmam lazım mybb den anlayan varmı yardımcı olabılcek arkadas varmı

arkadaslar forum ayarları kısmına gıremıyorum forum ayarları na tıkladıgım zaman bole bı yazı cıkıyo

/home/mehmetpa/public_html/inc/languages/turkish/admin/reCAPTCHA_plugin_admin.lang.php does not exist

ne yapmam lazım

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - -_Gizemli_- - 24-11-2012

Mybb dosyalarından /inc/languages/turkish ve /inc/languages/english klasörlerini geri at diğer sildiğin eklentilerinkini de teker teker geri atman gerekiyor

Cvp: Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - by hayta - 24-11-2012

(24-11-2012, Saat:23:38)-_Gizemli_- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mybb dosyalarından /inc/languages/turkish ve /inc/languages/english klasörlerini geri at diğer sildiğin eklentilerinkini de teker teker geri atman gerekiyor

tmm da kardesım eklentıler aklıma gelmıyokı aklıma gelen eklentıler google seo , chandyo sohbet eklentısımı ne , bıde chandyo forum ıstatıstık tabı bıde manset sıstemı vardı gerı kalan aklıma gelmıyo dedıgınızı yaptım yenı kurulum ındırdım eksık klasorlerı ekledım bu hata cıktı

/home/mehmetpa/public_html/inc/languages/turkish/admin/googleseo_settings.lang.php does not exist

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - Asi P@tron - 25-11-2012

Kod:
/home/mehmetpa/public_html/inc/languages/turkish/admin/googleseo_settings.lang.php does not exist

bu dosya ftp eksik oldugunu gösterir bunu seo eklentisinde bul at

Cvp: Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - by hayta - 25-11-2012

(25-11-2012, Saat:00:00)Asi P@tron Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

bu dosya ftp eksik oldugunu gösterir bunu seo eklentisinde bul at

kardesım ayarladım forum ayarlarına gırıyorum artık tek sorun eklentılere gırmemesı eklentıler e tıkladıgım zaman su hata cıkıyo

/home/mehmetpa/public_html/inc/languages/turkish/admin/default_avatar.lang.php does not exist

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - Asi P@tron - 25-11-2012

Kod:
/home/mehmetpa/public_html/inc/languages/turkish/admin/default_avatar.lang.php does not exist

aynı şekilde mybb sıfır kurulum dosyasında bu dosyayı at tamamdır

Mybb FileZilla bı dosya sıldım Forum Sitemde eklentılere ulasamıyorum - B3RKC4N - 25-11-2012

hiç uğraşma dosya yolundaki dosyayı sil. düzelir hata