MyBB Depo Forum
Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. (/son-yorumlar-da-bulunan-yorumlari-daha-uzun-sure-tutmak-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - exomaniac - 14-11-2012

Merhabalar arkadaşlar çok basit ama benim bulamadığım bir sorum var. Tasarımını yaptığım bb 1,6 forumumda son yorumlar kısmında ki konular 1 gün içinde siliniyor. Bu süreyi uzatma şansım var mı ? Var ise bunu nereden yapabilirim ?

Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - ftpgokhan - 14-11-2012

Site adınızı belirtirmisiniz hocam,

-> Ayrıca kullandığınız eklentiler arasında ProStats varsa onu admin paneli>ayarlar kısmından süre ile ilgili bir ayarlama yapılıp yapılmadığını kontrol edin.. Göz kırpma

Cvp: Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - SvMedeT - 14-11-2012

(14-11-2012, Saat:14:27)exomaniac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar arkadaşlar çok basit ama benim bulamadığım bir sorum var. Tasarımını yaptığım bb 1,6 forumumda son yorumlar kısmında ki konular 1 gün içinde siliniyor. Bu süreyi uzatma şansım var mı ? Var ise bunu nereden yapabilirim ?

FTP Sağ Ok search.php satır

PHP Kod:
433 :    $read_cutoff TIME_NOW-$mybb->settings['threadreadcut']*60*60*24;
830 $read_cutoff TIME_NOW-$mybb->settings['threadreadcut']*60*60*24;
843 $cutoff TIME_NOW-$mybb->settings['threadreadcut']*60*60*24

yukarıdakilerden biri belirttiğiniz sayfanın yorum gösterim zamanını belirlemektedir. fakat yukarıdaki 3 seçenekten hangisi oldugunu bilmiyorum. siz search.php dosyasının yedeğini alıp yukarıdaki 3 kodu deneyerek kendinize göre ayarlama yapabilirsiniz.

(14-11-2012, Saat:23:00)ftpgokhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site adınızı belirtirmisiniz hocam,

-> Ayrıca kullandığınız eklentiler arasında ProStats varsa onu admin paneli>ayarlar kısmından süre ile ilgili bir ayarlama yapılıp yapılmadığını kontrol edin.. Göz kırpma

Ayrıca hocam. ProStats ne alaka ? anlayamadım.

Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - ftpgokhan - 14-11-2012

Eklenti olarak bahsettim ama yazımda eğerki bu eklentiyi kullanıyorsanız ayarlardan da bir bakın dedim sadece yani tahmin üzerine diyeyim hocam kısacası bu.. Göz kırpma

Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - SvMedeT - 14-11-2012

Anladım hocam, bende sundugum yolu tahmin üzerine anlatıyorum çünkü test etmiş/denemiş değilim. Süper

Anlaştığımıza sevdim.. Açık Ağızlı Gülümseme Teşekkür ederim. Gülümseme Göz kırpma

Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - exomaniac - 14-11-2012

İlginiz için çok teşekkür ederim site ismi şuan yok localhost uzerınden deneme aşamasındayım Kodu deneyeceğim pluginn yok ama ekleyip onada bir bakacağım. Eğer aklınıza bir çözüm daha gelirse lütfen bildirmekten çekinmeyiniz.

Cvp: Son Yorumlar da bulunan yorumları daha uzun süre tutmak. - SvMedeT - 14-11-2012

(14-11-2012, Saat:23:31)exomaniac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlginiz için çok teşekkür ederim site ismi şuan yok localhost uzerınden deneme aşamasındayım Kodu deneyeceğim pluginn yok ama ekleyip onada bir bakacağım. Eğer aklınıza bir çözüm daha gelirse lütfen bildirmekten çekinmeyiniz.

Rica ederim hocam, eğer aklıma gelirse söz çekinmemde Göz kırpma