MyBB Depo Forum
İmperial Theme - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: İmperial Theme (/imperial-theme-konusu.html)

İmperial Theme - [GM]Dramasahnesi - 21-10-2012

~Imperial~ Rıp Theme
Eklenti-Plugin Tema ismi:~Imperial~ Rıp Theme
Yapımcı Tema Yapımcısı:]Execker
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB -1.6.x
Kodlama Execker - execker.neru9.com

Kurulum-İnstall Tema Kurulumu:

1)-Ekten indirdiğiniz rar dosyasını bir yere çıkartın.
2)-Rar dosyasından çıkan Imperial.xml Yi Masa Üstüne Atın imperial klaösürünü Ftp Niz > public_html Yada Root Ana Dizin > İmages Klasörüne Atınız
3)-Admin panelinden Temalar&Şablonlar kısmından Imperial xml dosyasını Secin Kaydetin edin.
1)-İmport ettikten sonra Temalar&Şablonlar kısmından temayı aktif ediniz. Efektler Cıkmassa Imperial [RIP] Temasına Gelip Temayı Kaydet Deyiniz ..
Xp Serkan Hocamız Bu Warez Theme Deıl Apart Night in Değişiği Editör Theme İle Yapılmıstır ..

Resim-Grafik

indir-download
Edit: S.G w@rez tema paylaşımı yasak..!

İmperial Theme - SvMedeT - 21-10-2012

Hocam, Buda w@rez. Yinede karışmıyorum ama kullanan arkadaşlara tema hakkında destek verilmeyecektir.

İmperial Theme - eXiGent - 21-10-2012

ayrıca arkadaş paylaştığı temalarda virüs bulunuyor ben araştırmak amaçlı linke tıkladım direk avast uyarı verdi virüslüdür indirmeyin.

İmperial Theme - [GM]Dramasahnesi - 21-10-2012

Hocam Bu Tema Warez Değil Apart Night i Editör Themes İle Wareze Benzetilmistir Temadır Bir Önceki Temam W@REZ ' Di Hocam hackedtime.tk Sitem Bakabilirsiniz ..

İmperial Theme - ReDMaD - 21-10-2012

(21-10-2012, Saat:16:38)[GM]Dramasahnesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bu Tema Warez Değil Apart Night i Editör Themes İle Wareze Benzetilmistir Temadır Bir Önceki Temam W@REZ ' Di Hocam hackedtime.tk Sitem Bakabilirsiniz ..

Yalanlarina iyice batiyorsun. Tema resmen İmperial (City) temasi. Daha demin uyari aldiniz.
Caniniz bann mi cekiyor? Hayal Kırıklığı

İmperial Theme - SvMedeT - 21-10-2012

(21-10-2012, Saat:16:38)[GM]Dramasahnesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bu Tema Warez Değil Apart Night i Editör Themes İle Wareze Benzetilmistir Temadır Bir Önceki Temam W@REZ ' Di Hocam hackedtime.tk Sitem Bakabilirsiniz ..

Hocam, ben lokmayamı benziyorum beni yemeye ( kandırmaya ) çalışıyorsunuz. Thead+Header+logo değişince yeni bir temamı oluyor. Tmm böyle bir kural olsaydı ben 10 dk "1" tema yapardım. kemdime seri çıkarırdım.

İmperial Theme - S.G - 21-10-2012

Az önce serkan hoca sizi uyardı ben ses etmedim, kendisine ve arkadaşı neden banlamadınız diye sorduğumda bir şans daha verelim demişti. Bende eğer ben olsaydım direkt banlardım demiştim ve sen şans verdin hata yaptın demiştim çünkü tekrar yapacak bunu demiştim..

Öncelikle birşey paylaşacaksanız, temanın ya da eklentinin telif hakkı olup olmadığını + w@rez olup olmadığını + paket içini açarak içinde tehlikeli meteryaller olup olmadığını kontrol edeceksiniz..!

Sizin w@rez değil dediğiniz temanın içinde bakınız neler var..!

resim

2. hatanız olarak bu kez süresiz uzlaştırmayı hak ettiniz, kusura bakmayın bir önceki konuda zaten uyarı almıştınız..
Estagfirullah => Eşek değilsiniz ya sürekli deynek ile dürter gibi dürtelim bizde..

Konu Kilit + Çöp + Süresiz uzaklaştırma verildi..