MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.6] Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Modifikasyon & Eklenti Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-modifikasyon-eklenti-deposu-forumu)
+---- Forum: Konu Gösterimi (https://mybbdepo.com/konu-gosterimi-forumu)
+---- Konu Başlığı: [MCTR - 1.6] Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe (/gelismis-hizli-cevap-plugin-turkce-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - 007combatant - 20-05-2011

MyBB için Gelişmiş Hızlı Cevap Eklentisi 1.0.3 + Türkçe - (Advanced Quick Reply Plugin)
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Phenomenon
Çevirmen Türkçe Çeviri: xpserkan
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.0.3
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4.x + 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti, konu gösterime Mycode + ifade eklentili gelişmiş hızlı cevap editörü eklemenizi sağlar.
Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- FTP-upload klasörü içinde dosyaları olduğu gibi forumun kurulu olduğu ana dizine yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Son olarak, Admin paneli Sağ Ok Ayarlar kısmından, eklentinin ayarlarını yapıyor ve kullanıyorsunuz.

Bilgi-Kaynak Not: Eklentiyi kurduğunuzda taşma sorunu oluyorsa eğer, Admin paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız temayı seçin Sağ Ok Konu gösterimi şablonlarından Sağ Ok showthread_quickreply şablonu açınız ve aşağıda kodlarının aynısını bularak değiştiriniz.

showthread_quickreply şablonunda bulup değişmeniz gereken kodlar:
Kod:
<textarea style="width: 550px; padding: 4px; margin: 0;" rows="14" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>

Dilerseniz üsteki vermiş olduğum kod'da yer alan width: 550px değeri ile kendinize göre düzenleme yapabilrisiniz.

Demo Link Demo Link: MyBBDepo.com

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim
MyBB Gelişmiş Hızlı Cevap Eklentisi

Rar Şifresi : mybb.com.tr

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr

Cvp: Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - adsdas - 09-02-2012

(20-05-2011, Saat:09:31)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MyBB için Gelişmiş Hızlı Cevap Eklentisi 1.0.3 + Türkçe - (Advanced Quick Reply Plugin)
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Phenomenon
Çevirmen Türkçe Çeviri: xpserkan
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.0.3
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4.x + 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti, konu gösterime Mycode + ifade eklentili gelişmiş hızlı cevap editörü eklemenizi sağlar.
Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- FTP-upload klasörü içinde dosyaları olduğu gibi forumun kurulu olduğu ana dizine yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Son olarak, Admin paneli Sağ Ok Ayarlar kısmından, eklentinin ayarlarını yapıyor ve kullanıyorsunuz.

Bilgi-Kaynak Not: Eklentiyi kurduğunuzda taşma sorunu oluyorsa eğer, Admin paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız temayı seçin Sağ Ok Konu gösterimi şablonlarından Sağ Ok showthread_quickreply şablonu açınız ve aşağıda kodlarının aynısını bularak değiştiriniz.

showthread_quickreply şablonunda bulup değişmeniz gereken kodlar:
Kod:
<textarea style="width: 550px; padding: 4px; margin: 0;" rows="14" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>

Dilerseniz üsteki vermiş olduğum kod'da yer alan width: 550px değeri ile kendinize göre düzenleme yapabilrisiniz.

Demo Link Demo Link: MyBB.Com.TR

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim

resim

Rar Şifresi : mybb.com.tr

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr

Merhaba,ya ben mesajı gönder diyorum;hızlı mesaj gönderme kısmında,bu dediğiniz eklentiyi yükledim.

Fakat normal yorum yazıp gönder diyince çıkmıyor,anca F5 yapınca çıkıyor.Yani sayfayı yenileyince.Yardım edin lütfen.Nasıl - Neydi

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - acarshow - 23-06-2012

teşekkürler hocam sağolun çalıştı gayet normal yalnız smiley kutucuğu 2 tane çıktı onuda hallettim...

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - Furkan1 - 23-06-2012

hocam smiley bende de 2 çıktı halledemez miyiz? smilesi iptal ettim ?

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - HAKOPS - 27-07-2012

Konu Açrken
Mesaj olarak hiçbirşey yazmadınız. Lütfen bir mesaj giriniz.
Çıkıyor şaşkın

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - Remzilord22 - 15-09-2012

hocam smiley bende de 2 çıktı halledemez miyiz? smilesi iptal ettim ?

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - magarula - 22-12-2012

gelişmiş hızlı cevap diye geçiyor ftp yok bunu attım fakat çalışmadı

Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin - Türkçe - magarula - 30-12-2012

resim
indirilen linkde bu var burayı açıncada altaki çıkıyor yinede eklentilerde gözükmüyor ftp anadizine her iki şekildede attım çıkmadı forum versiyonum 1.6.8 teşekürler

resim