MyBB Depo Forum
sitem google ne zaman çıkar - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Google Destek (https://mybbdepo.com/google-destek-forumu)
+--- Konu Başlığı: sitem google ne zaman çıkar (/sitem-google-ne-zaman-cikar-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

sitem google ne zaman çıkar - AttAcK.58 - 24-08-2012

arkadaşlar 2 gün önce bi site açtım googleda siteadı.com şeklinde arama yapıyorum ama hiç bir sonuç alamıyorum sitem nezaman googleda görünmeye başlar bilgisi olan varmı?zamanla çıkar diyecek arkadaşlar 2 gün içerisinde siteadı.com şeklinde arama yapınca çıkması gerekir bu kadar geç kalmaz.google siteye giriyor index yapıyor ama arama yapınca sonuç yok.ayrıca siteKafası Karışmışiteadı.com olarak arama yapıncada sonuç alamıyorum...

sitem google ne zaman çıkar - Machine - 24-08-2012

Google botu her taradığı konuyu dizinlere ekleyecek diye zorunluluk yoktur hocam...

Google'de sitenizi doğrulatmanız lazım ayrıca siteniz google'de banlı olabilir aşağıda ki konuyu okuyarak google sitenizi banını kaldırmasını isteyebilirsiniz.

Ayrıca google botu index işlemine alır konularınızı daha sonra editörler tarafından incelenidr google dizinlerine eklenir yanı bunlar hemen olcak bitcek işler değil.Bende daha yeni açtım ve beklemedeyim.Şuan yandex'te 2.sıradayızda google amcada yeni çıktık.

Yani sadece SABREDİN ! 2 ay 3 ay geçtikten sonra telaşlanın derim.

bnm derdim sıralamaya girmek değil sadece site adını yazınca çıkmak site adını yazınca bile çıkmıyorum.zaten yeniden değerlendirme isteği gönderdim daha önceden aalanadı kullanılmış ban ihtimali üzerinde duruyorum ama bn yeni aldığım için ban filan varsa kalkacaktır.

sitem google ne zaman çıkar - Mısırga - 24-08-2012

2 gün çok kısa bence benim 2 haftayı buldu site:warezcim.net yazınca sonuç çıkması

Sitenizi doğruladıktan sonra ve google sitenizi dizine ekledikten sonra site adınızı yazdığınızda çıkarsınız merak etmeyin.2 gün olmuş daha fiber hızla dizine ekleyecek değil ya.

İndex ayrı bişe dizine eklemek ayrı bişedir. İndex sitenizin konularını google eklemekdir.Dizin ise sitenizin anahtar kelimeleri ile arama sonuçlarıyla google'de sitenizi çıkartmasıdır.

inş öyledir.ban yememiş olayım 6 ayda beklerin sorun değil bnm derdim ban korkusu

Şuan benim sitede banlı olarak gozukuyor ancak host yetkilim

Alıntı:siteyi daha yeni tescil ettirdin ve sende önce tescil edilmiş bir domain en geç 2 hafta veya 1 ay sonra siten bandan çıkar ve google aramalarında siten çıkar
dedi.

Banlı olup olmadığını site analiz sitelerinden öğrenebilirsiniz. Örn : wmaraci.com/site-araclari

bnde oradan baktım zaten banlı görünüyor ama başka sitelerdede analiz yaptım ban yok diyor.en iyisi googledan cevap beklemek.ayrıca bn domaini yeni almışım önceki adamla bnm ilgim yokki sanmam ban olsa bile kalkacaktır.

ayrıca temayı kendim tasarlıyom seo analizi yaptım temaya 98% uyum sağlıyor.yakında 100% seo ve google destekli bir tema paylaşacağım