MyBB Depo Forum
Bilgisayar Yardımı ( Mybb ile ilgili degil ) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Bilgisayar Yardımı ( Mybb ile ilgili degil ) (/bilgisayar-yardimi-mybb-ile-ilgili-degil-konusu.html)

Bilgisayar Yardımı ( Mybb ile ilgili degil ) - helsing2 - 22-08-2012

merhaba kızacaksınız biliyorum ama yardım lazım. yardım mybb ile ilgili degil. bilgisayar ile ilgili yardım istiyorum. kulaklık takınca hem laptopdan hem kulaklıktan ses geliyor.

laptop markası = casper nirvana nb 15.6
işletim sistemi = windows xp sp3

heryere konu actım yardım eden yok. bu konuda yardım edildikten snra kilitlensin lütfen !

Ses Sorunu - Lord - 22-08-2012

Kulaklığı taktıktan sonra ses denetim seçeneklerinden kulaklığı seçtin mi? Denetim ayarlarından yine varsayılan aygıtı kulaklık olarak seçtin mi?

Denetim Masası Sağ Ok Ses Sağ Ok Açılan sayfadan kullandığın aygıta tıklayıp varsayılan yapmayı denedin mi?

Sağ Ok Gelişmiş Düzenleme Seçeneklerinden konu başlığını uygun bir şekilde yazarsanız iyi olur.

acil yardım - dogans - 22-08-2012

Merhaba Size Yardım Edebilceğime İnanmıyorum Ama Bildiklerimi sınıycam bilgisayarınızı bozacak herhangi bir şey yapımıcama emin olun.

• Öncelikle Sağ Alta Bulunan Ses Simgesine İki kere sağ Tıklayın
  • Tıkladığını Zaman Bir Progam Çıkıcak Adı Ana Ses Sizde Değişik Olabilir
  • Sol en üste Seçenekler kısmına tıklıyın
  • Özeliklere Tıklıyıp Çalma Yazan Yere Tıklayın Ve yukardan listeden HD audio rear output 2 Seçin
  • Ve Listede Şunları Aktif edin Ana ses,dalga,SW Brlş,CD Sesi,Giriş

Olduysa Lütfen Bildirin,
NoT:Eyer Sizde Söylediğim Özellikler Yoksa Lütfen Sizde Olanları yazın

acil yardım - helsing2 - 22-08-2012

şu anda onlar seçili zaten kardeşim. baktım. baska bişe varmı bildigin . onuda deneyim ? .

acil yardım - dogans - 22-08-2012

Banamı Yazdın Yoksa Yukarda Ki Arkadaşımızamı Yazdın Anlayamadım Kusura Bakma

acil yardım - helsing2 - 22-08-2012

dogans sana demiştim. bu arada webmaster senin dediklerinden anlamadım bişe. denetim masasına girdim ses efekti ve ses ayarları var. ona tıkladım . ordan yukardan ses'e tıkladım. orda ses çalarken varsayılan aygıt conexant audio hd output var baska secenek yok o secili. onun altında gelişmiş die bişe var ona tıkladım. stereo kulaklık sectim kaydettim. bi degsiiklik yok

Bilgisayar Yardımı ( Mybb ile ilgili degil ) - dogans - 22-08-2012

Arkadaşım SenDeki Sorun Şu Galiba Ben Masaüstü Bilgisayar Kullanıyom Hem hoparlör Ve Kullaklığı Taktım Ve İkisindende Ses Geliyor Hopörleri Kapatım Böyle Sorunu Giderdim Senin Dizüstü Olduğu İçin Otomatik Olarak Kullaklığın Girişini Bilgisayar Girişine Taktığında Bilgisayar Hoparlörü Kapanması Lazım Ve Yatta Kulaklığı Takınca Pc Ayarlarından Hopörleri Kapatman Lazım
Eyer Bir Forumda Sorunu Tam açarlar Değerlerse Bu mesajı Paylaşırsın Malesef Çözümünü Bilmiyorum Çok Özürdilerim Yardım etmek isterdim hemde çok

Bilgisayar Yardımı ( Mybb ile ilgili degil ) - helsing2 - 22-08-2012

evet yalnız laptopda . önceden bu sorun yoktu. sonradan oldu driver felanmı eksik acaba ya.

yokmu anlayan ?