MyBB Depo Forum
max 8 mb olayını kaldırma.. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: max 8 mb olayını kaldırma.. (/max-8-mb-olayini-kaldirma-konusu.html)

max 8 mb olayını kaldırma.. - ggsmart - 04-08-2012

DragneeL teşekkür ederim ban yardımcı oldu
ceapları:
1-) İlk sorunun için Linkleri Ziyaretçilere Gizleme eklentisini kullanabilirsiniz.
2-) İkinci sorun için [Ayarlar>(Sağ Panelden "Ek Dosya Türleri")] Kısmından Dosya Türünü Seçip Maximum Boyut Ayarı Yapabilirsiniz.
3-) Üçüncü sorun olarak. "header" şablonunda üstte logo kodunu bulunuz. ardından <div align="center"></div> veya <center></center> Kodlarının içine alınız. Eğer o şekilde düzelmezse css kodlarınız ortalamayı engelliyordur...

2-) açtığım konuya zip yada pdf ekliycem arkadaşın yönlendirdiği gibi Ayarlar - Ek Dosya Türleri girdim ordan pdf ve zip dosya uzantılarının maximum boyutlarını yükselttim ama şöyle bir yazı var :

Maximum PHP Dosya Ekleme Limiti:
Maximum Yüklenebilir Dosya Boyutu: 8M
Maximum Gönderilebilir Konu Boyutu: 8M

benim hostum sınırsız bu 8 mb yükseltmemk hatta mümkünse kaldırmak isityorum ne yapmam gerekir.

max 8 mb olayını kaldırma.. - devmybb - 04-08-2012

Yükseltmeyi, FTP'de php.ini dosyasını görebiliyorsan ayarlayabilirsin. Göremiyorsan host yetkilisiyle görüşmen gerekir.

max 8 mb olayını kaldırma.. - EmreKarakaya - 04-08-2012

Merhaba

Php.ini dosyasına ulaşma yetkiniz varsa upload_max_filesize parametresini düzenleyin.Eğer yoksa işlemi yapması için host yetklisiyle temasa geçin

Cvp: max 8 mb olayını kaldırma.. - ggsmart - 04-08-2012

(04-08-2012, Saat:18:52)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Php.ini dosyasına ulaşma yetkiniz varsa upload_max_filesize parametresini düzenleyin.Eğer yoksa işlemi yapması için host yetklisiyle temasa geçin

şimdi ben yeniyimde biraz upload_max_filesize nedir yani tam oalrak nerden gire bilirim hostan mı yada host yetkilisine bu konuyu nasıl aktarırım ne desem o anlar size zahme anlatırmısınız!Süper

Cvp: max 8 mb olayını kaldırma.. - ggsmart - 04-08-2012

(04-08-2012, Saat:18:52)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yükseltmeyi, FTP'de php.ini dosyasını görebiliyorsan ayarlayabilirsin. Göremiyorsan host yetkilisiyle görüşmen gerekir.

üstad hosting yöneticisine bu durumu nasıl anlatıcam ne demem gerekiyor sence..

Cvp: max 8 mb olayını kaldırma.. - Legans - 05-08-2012

Cvp: max 8 mb olayını kaldırma.. - EmreKarakaya - 05-08-2012

(04-08-2012, Saat:20:01)ggsmart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

şimdi ben yeniyimde biraz upload_max_filesize nedir yani tam oalrak nerden gire bilirim hostan mı yada host yetkilisine bu konuyu nasıl aktarırım ne desem o anlar size zahme anlatırmısınız!Süper

Siz php.ini dosyasında bu değişiklik olacak diyin hocam onlar anlarlar.Eğer sorun anlamazlarsa siz bana yönlendirin konuyu açıklarım onlara