MyBB Depo Forum
Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Modifikasyon & Eklenti Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-modifikasyon-eklenti-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? (/mybb-konu-guncelleme-ustte-tasi-eklentisi-ne-eksik-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - EmreKarakaya - 13-04-2019

Merhaba Arkadaşlar

Ben bir Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi yazıyorum. Eklentiyi inceleyip eklenti hakkında fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Eklenti Özellikleri :
  • Kullanıcı sadece kendi açtığı konuları güncelleyebilir.Güncelle butonu css olarak sadece kendi konusunda gözükür.
    resim
    Kendi Konusu

resim
    Başka Üyenin Konusu

• Site yöneticisi her kullanıcı grubuna ayrı güncelleme zamanı verebilir. Örneğin Premium grubu 1 saatte bir konu güncellerken Normal üye 12 saatte bir güncelleme yapabilir.
    resim
    Admin Gruplar Konu Güncelleme Zaman Ayarı
  • Güncelleme yapmaya çalışan kullanıcılara durum bildirim şeklinde bildiriliyor.
    resim
    Başarılı Konu Güncelleme

resim

Başarısız Konu Güncelleme

Fikirlerinizi ve önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.

Hayırlı Günler

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - EmreKarakaya - 13-04-2019

Merhaba

Eklentiye aynı konuyu 24 saat içerisinde tek güncelleme hakkı getirildi. İsteyen forum sahipleri bu sınırlamayı kaldırılabilecek ya da düzenleyebilecek.

resim

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - bilsoft - 14-04-2019

Öncesinde elinize sağlık, bu eklentiyi ücretli mi sunacaksınız? Özellikle webmaster forumlarında ücretli üyeliklere dayatılacağını düşünürsek (ki kesin öyle olur), onlar için birebir olmuş ama normal bir forum için ne kadar tercih edilir bilemiyorum.

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - EmreKarakaya - 14-04-2019

(14-04-2019, Saat:17:33)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncesinde elinize sağlık, bu eklentiyi ücretli mi sunacaksınız? Özellikle webmaster forumlarında ücretli üyeliklere dayatılacağını düşünürsek (ki kesin öyle olur), onlar için birebir olmuş ama normal bir forum için ne kadar tercih edilir bilemiyorum.

Merhaba

Eklenti ücretli bir şekilde dağıtılacak.Bence eklentiyi sadece webmaster forumları kullanmayacaktır. Çünkü eklenti birçok alanda kullanılabilir.

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - Machine - 14-04-2019

Merhaba,

Emre abi, eklentinin ayarlarını ve grup izinlerini tek bir yerde toplanırsa daha iyi olur. En acemi kullanıcıya göre eklentiyi geliştirirsen daha sağlıklı olacaktır. Konuyu üste taşıma butonu posbit butonları arasında değil de yorum yaz, konu aç gibi genel işlem butonların orasında güzel bir css ile tasarlayıp yerleştirebilirsin abi.

Birden fazla stil yaparak, eklenti ayarlarından da bunu seçtirebilirsen elinde muazzam bir eklenti olacaktır.

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - tedem - 14-04-2019

Merhaba,

MyBB'nin yönlendirme mesajı yerine SweetAlert kullanımı ücretli bir eklenti için daha elverişli olabilir.

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - EmreKarakaya - 15-04-2019

Merhaba

(14-04-2019, Saat:22:23)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Emre abi, eklentinin ayarlarını ve grup izinlerini tek bir yerde toplanırsa daha iyi olur. En acemi kullanıcıya göre eklentiyi geliştirirsen daha sağlıklı olacaktır. Konuyu üste taşıma butonu posbit butonları arasında değil de yorum yaz, konu aç gibi genel işlem butonların orasında güzel bir css ile tasarlayıp yerleştirebilirsin abi.

Birden fazla stil yaparak, eklenti ayarlarından da bunu seçtirebilirsen elinde muazzam bir eklenti olacaktır.

Hüseyin hocam ayar konusunda şu an eklentinin 3 adet ayarı var. Bu ayarlar da üye grupları ile ilgili olduğu ve her grupta değiştiği için üye grup bölümüne ekledim. Bence bu ayarlar ayrı bir sayfada olursa kullanıcı karıştırabilir.
Güncelleme butonu R10 da ki arkadaş güncelle butonunu yorum yap bölümüne alınmasını tavsiye etmişti. Bende Yorum Yap yerine aldım.İlerleyen günlerde butona kullanıcının teması ile uyumlu olması için sadece ayrı bir icon eklemeyi düşünüyorum.
resim

(14-04-2019, Saat:22:47)tedem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

MyBB'nin yönlendirme mesajı yerine SweetAlert kullanımı ücretli bir eklenti için daha elverişli olabilir.

Medet hocam bu tip yönlendirmeler de yapılabilir. Ancak eklentide amacım elimden geldiğince mybb yapısını kullanmak. Bu yüzden bunu istek dahilinde eklenmesini düşünüyorum.

Cvp: Mybb Konu Güncelleme (Üstte Taşı) Eklentisi Ne Eksik? - henryhoward - 06-10-2019

başarılı bir eklenti takipteyiz.