MyBB Depo Forum
WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://mybbdepo.com/serbest-kursu-forumu)
+--- Konu Başlığı: WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş) (/webboss-farki-ile-istediginiz-temayi-biz-aliyoruz-cekilis-konusu.html)

WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş) - ertank - 17-08-2018

resim

Merhaba değerli MyBBDepo üyeleri.

Öncelikle bu bir yarışma değil çekiliş'tir. 

ÇEKİLİŞ'E KATILMAK İÇİN FORUMUMUZDAKİ KONUYA "KATILIYORUM" YAZMAK ZORUNLUDUR!

SİTEMİZDEKİ ÇEKİLİŞ KONUSUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇEKİLİŞ KURALLARI

(MUTLAKA OKUYUNUZ BUNLARDAN HERHANGİ BİRİSİNİ EĞER YAPARSANIZ/YAPMAZSANIZ UYARIDA BULUNMAKSIZIN DİSKALİFİYE EDİLECEKSİNİZ)

1) Multi hesap (aynı IP'den birden fazla hesap açmak) açmak yasaktır.
2) Sosyal medya'da çekilişi paylaştığınıza dair kanıt (Ekran görüntüsü veya video)
3) Çekiliş konusuna (forumumuzdaki) "Katılıyorum" yazmak. (Zorunludur ve yazmayan kişi isterse bin kişi kayıt ettirsin yine de ismi yoksayılacaktır)

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

1) Çekiliş konusuna "Katılıyorum" yazmak.

2) Foruma 3 kişi kayıt ettirmek (Kayıt kısmında referans kısmına kendi kullanıcı adınızı yazdırırsanız daha iyi olur böylelikle, kayıt olan kişinin sizden referans alarak kayıt olduğunu anlarız.)

3) Sosyal medya'da çekiliş konumuzun linkini paylaşmak. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube bunlardan herhangi birisi)

Çekilişi kazanan kişiye ne ödül verilecek? 

Kazanan kişiye, sınır olarak "40 TL" değerinde olan tüm temalardan 1 tanesini seçecek (Mümkünse MyBB olsun) ve seçtiği temanın satın alması bizden olacak.

Eğer bize güvenmez iseniz banka hesabınıza veya telefonunuza parayı kendi ellerimiz ile yollayacağız.

Çekiliş bitiş tarihi katılımcı sayısı 5'i geçince açıklanacaktır bol şanslar.

Cvp: WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş) - isimsizkahraman12 - 17-08-2018

(17-08-2018, Saat:21:22)ertank Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
resim

Merhaba değerli MyBBDepo üyeleri.

Öncelikle bu bir yarışma değil çekiliş'tir. 

ÇEKİLİŞ'E KATILMAK İÇİN FORUMUMUZDAKİ KONUYA "KATILIYORUM" YAZMAK ZORUNLUDUR!

SİTEMİZDEKİ ÇEKİLİŞ KONUSUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇEKİLİŞ KURALLARI

(MUTLAKA OKUYUNUZ BUNLARDAN HERHANGİ BİRİSİNİ EĞER YAPARSANIZ/YAPMAZSANIZ UYARIDA BULUNMAKSIZIN DİSKALİFİYE EDİLECEKSİNİZ)

1) Multi hesap (aynı IP'den birden fazla hesap açmak) açmak yasaktır.
2) Foruma kayıt ettirdiğiniz kişilerin maksimum 10 konuya sahip olması.
3) Sosyal medya'da çekilişi paylaştığınıza dair kanıt (Ekran görüntüsü veya video)
4) Çekiliş konusuna (forumumuzdaki) "Katılıyorum" yazmak. (Zorunludur ve yazmayan kişi isterse bin kişi kayıt ettirsin yine de ismi yoksayılacaktır)

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

1) Çekiliş konusuna "Katılıyorum" yazmak.

2) Foruma 3 kişi kayıt ettirmek (Kayıt kısmında referans kısmına kendi kullanıcı adınızı yazdırırsanız daha iyi olur böylelikle, kayıt olan kişinin sizden referans alarak kayıt olduğunu anlarız.)

3) Kayıt ettirdiğiniz kişilere 10 konu & 5 yorum attırmak.

4) Sosyal medya'da çekiliş konumuzun linkini paylaşmak. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube bunlardan herhangi birisi)

Çekilişi kazanan kişiye ne ödül verilecek? 

Kazanan kişiye, sınır olarak "40 TL" değerinde olan tüm temalardan 1 tanesini seçecek (Mümkünse MyBB olsun) ve seçtiği temanın satın alması bizden olacak.

Eğer bize güvenmez iseniz banka hesabınıza veya telefonunuza parayı kendi ellerimiz ile yollayacağız.

Çekiliş bitiş tarihi katılımcı sayısı 5'i geçince açıklanacaktır bol şanslar.

Tema bütçesini arttırsanız daha fazla katılımcı olur diye düşünüyorum katılan arkadaşlara başarılar diliyorum :}

Cvp: WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş) - ertank - 18-08-2018

Bütçeyi beğenene ne mutlu beğenmeyene yol gözükür. Her yerde 40 TL'ye istediğiniz tema bizden diye çekiliş yapılmıyor.
- Kayıt ettirdiğiniz kişilere konu ve yorum attırma zorunluluğu kaldırılmıştır.