MyBB Depo Forum
[1.8] Welcomeblock sorunu - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.8] Welcomeblock sorunu (/welcomeblock-sorunu-konusu.html)

Welcomeblock sorunu - Lasombra2 - 21-06-2018

resim  Site Adresi : ---
resim MyBB Sürümü : 1.8.15
resim Kurulu Eklentiler :
------------------------------

resim Sorun açıklaması : Giriş yapma ve üye olma yerini üste koymak istiyorum 1 saatir uğraşıyorum script kodları taşıdım yine de nafile olmuyor.

resim Açıklama : Free host domain aldım burdan düzenleyip paralıya geçicem bedava host falan demeyin.

resim Sorun Ekran Görüntüsü :

[b]resim[/b]

Cvp: Welcomeblock sorunu - Machine - 21-06-2018

Merhaba,

Temanızın Header - [Üst Kısım] Şablonlar açın ve header isimli şablonu bulun ve içerisinde yer alan {$welcomeblock} kod satırını yerleştirmek istediğiniz bir yere koyun.

{$welcomeblock} bu kod bahsettiğim şablon dosyasında yok ise 9.Navigasyon Şablonlar kısmında ki şablonlara tek tek bakıp, ilgili kodu bulmaya çalışın. İlgili kod bu şablonlardan birinde var ise ilgili kodu o şablondan silip, yine göstermek istediğiniz bir yere yerleştirin.

Cvp: Welcomeblock sorunu - Lasombra2 - 21-06-2018

(21-06-2018, Saat:17:00)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Temanızın Header - [Üst Kısım] Şablonlar açın ve header isimli şablonu bulun ve içerisinde yer alan {$welcomeblock} kod satırını yerleştirmek istediğiniz bir yere koyun.

{$welcomeblock} bu kod bahsettiğim şablon dosyasında yok ise 9.Navigasyon Şablonlar kısmında ki şablonlara tek tek bakıp, ilgili kodu bulmaya çalışın. İlgili kod bu şablonlardan birinde var ise ilgili kodu o şablondan silip, yine göstermek istediğiniz bir yere yerleştirin.

welcomeblock u değiştirdim nafile olmuyor. Navigasyon daki kodu buldum script de onu header welcomeback in altına yapıştırdım orda gözükmesini istiyorum bu seferde kayboluyor.

Cvp: Welcomeblock sorunu - Lasombra2 - 21-06-2018

Nav kodu (Welcomeblock bunun içerisinde) : 
Kod:
<script>if (connected == 0) { document.getElementsByClassName("navigation")[0].innerHTML += '<span class="nav_link" ><a style="text-decoration:none;" href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register"><i class="fa fa-user-plus"></i> Register</a></span><span class="nav_link" ><a style="text-decoration:none;" href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login"><i class="fa fa-sign-in"></i> Login</a></span>'; }
else { document.getElementsByClassName("navigation")[0].innerHTML += '<span class="nav_link" ><a style="text-decoration:none;" href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><i class="fa fa-cogs"></i> User CP</a></span><span class="nav_link" ><a style="text-decoration:none;" href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}"><i class="fa fa-sign-out"></i> Logout</a></span>'; }
document.getElementsByClassName("navigation")[0].innerHTML += mod;
document.getElementsByClassName("navigation")[0].innerHTML += admin;
</script>

Cvp: Welcomeblock sorunu - ArseniC - 21-06-2018

header_welcomeblock_guest  in içindeki bütün kodları gönder  nereye istiyorsan yapıp vereyim

Cvp: Welcomeblock sorunu - Lasombra2 - 22-06-2018

Tamamdır hallettim konu kilit+