MyBB Depo Forum
[1.8] Hiç bir Css Çalışmıyor - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.8] Hiç bir Css Çalışmıyor (/hic-bir-css-calismiyor-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Hiç bir Css Çalışmıyor - DIKKAT63 - 07-04-2016

Görünüm:
resim Site Adresi :amkgaming.com
resim MyBB Sürümü :18.6
resim Kurulu Eklentiler Kafası Karışmışeo,etiket,default avatar,
resim Sorun açıklaması :global css calısmıyor yazıları degiştiriyorum degişmiyor renkleri degiştiriyorum degişmiyor global.css içindekleri hepsini siliyorum gene temada bir degişiklik olmuyor yabi global.css sabit hep hiç bir css çalışmıyor editliyorum hiç bir degişme yok.

Cvp: global.css calışmıyor - burakcanalgul - 07-04-2016

Öncelikle şablona uymanız gerekli sebebi ise, sorunun sadece sizde olup olmadığını anlamak, kullandığınız temadan mı kaynaklı olduğunu anlamak veya eklenti, veya herhangi başka etkenden mi onu anlamak. Sizin yaptığınız ise doktoru arayıp "Benim boğazım ağrıyor, ne kullanayım" oluyor. Doktor bu durumda size kafadan ilaç yazamaz illa sizi muayne etmek isteyecek. Bizim olayımız da bundan biraz farklı, neyse olası sebepler ;

Temanız global.css kullanmıyor olabilir.
Cloudflare kaynaklı bir sorun olabilir.
Temanızın cache klasörü gerekli izinlere sahip olmayabilir.
Header veya headerinclude' de {$stylesheets} ekli olmayabilir. (silmiş olabilirsiniz.)

Birkaç varyasyon daha üretilebilir. İyi günler..

Cvp: global.css calışmıyor - DIKKAT63 - 07-04-2016

(07-04-2016, Saat:07:06)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle şablona uymanız gerekli sebebi ise, sorunun sadece sizde olup olmadığını anlamak, kullandığınız temadan mı kaynaklı olduğunu anlamak veya eklenti, veya herhangi başka etkenden mi onu anlamak. Sizin yaptığınız ise doktoru arayıp "Benim boğazım ağrıyor, ne kullanayım" oluyor. Doktor bu durumda size kafadan ilaç yazamaz illa sizi muayne etmek isteyecek. Bizim olayımız da bundan biraz farklı, neyse olası sebepler ;

Temanız global.css kullanmıyor olabilir.
Cloudflare kaynaklı bir sorun olabilir.
Temanızın cache klasörü gerekli izinlere sahip olmayabilir.
Header veya headerinclude' de {$stylesheets} ekli olmayabilir. (silmiş olabilirsiniz.)

Birkaç varyasyon daha üretilebilir. İyi günler..

işe yaramadı

Cvp: global.css calışmıyor - DepMaster - 07-04-2016

Geçmişinizi ve çerezlerinizi silermisiniz.

Cvp: global.css calışmıyor - xeons - 07-04-2016

Abartmayın gloabl.css değişiklikleri 2-3 saati bulabilir bende öyle

(07-04-2016, Saat:17:43)MyHackfrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmişinizi ve çerezlerinizi silermisiniz.

OLMADI :S

Cvp: global.css calışmıyor - Dream41 - 07-04-2016

Şablona uyun site adresi belirtin siteye girmeden sorunun nerden kaynaklandığını nerden bilelim

(07-04-2016, Saat:20:37)Dream41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şablona uyun site adresi belirtin siteye girmeden sorunun nerden kaynaklandığını nerden bilelim

düzenledim haci