MyBB Depo Forum
BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Site Alış-Satış-Takas (https://mybbdepo.com/site-alis-satis-takas-forumu)
+--- Konu Başlığı: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] (/bestfrm-org-domaini-satiliktir-ucuz-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Badmeen - 04-10-2015

Merhaba dostlar, bu bir reklam değildir.

Alastyr.com firmasına ait 150-200 günden fazla günü mevcuttur. BestFRM.org domaini ucuz fiyattan satılıktır.

Teklife açıktır fiyatlar. Detaylar için özel mesaj atabilirsiniz. Epeği hiti mevcuttur. Ve google indexlemeleri vs.

Ödeme yolu PayPal'dır.

Haydi bakalım iyi forumlar.

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Relay - 04-10-2015

Google indeksleri olsa fayda etmez 404 not found Gülümseme bu arada siteniz badeshana yönleniyor galiba badeshana sattınız

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Badmeen - 04-10-2015

(04-10-2015, Saat:13:45)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google indeksleri olsa fayda etmez 404 not found Gülümseme bu arada siteniz badeshana yönleniyor galiba badeshana sattınız

Anlamadınız herhalde. Satmadım kapayınca dostumun sitesine yönlendirdim şuan değiştirdim nsleri. Ve Sadece domain satılık. Öyle s*ktiri b*ktan bir domain değil bestfrm.org.

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Relay - 04-10-2015

(04-10-2015, Saat:13:53)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2015, Saat:13:45)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google indeksleri olsa fayda etmez 404 not found Gülümseme bu arada siteniz badeshana yönleniyor galiba badeshana sattınız

Anlamadınız herhalde. Satmadım kapayınca dostumun sitesine yönlendirdim şuan değiştirdim nsleri. Ve Sadece domain satılık. Öyle s*ktiri b*ktan bir domain değil bestfrm.org.

Hocam düzgün konuşun lütfen. ben sitenize domaininize laf atmıyorum dikkat ederseniz.
Google indeksleri var demişsiniz, kâr etmez diyorum. Misal: bestfrm.org/konu-Mybb-icon.html şeklinde konunuuz var, millet arayarak girse o linke yedekleri olmadığından [vermezsiniz yedeklerle galiba sadece domain satılık] 

Belirtilen konu forumumuzda mevcut değil hatasıyla karşılaşır kullanıcılar yaani indekslerin faydası kalmaz hit getirmez

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Mehmethan12 - 04-10-2015

Fiyatı nedir ?

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - -zombi- - 04-10-2015

(04-10-2015, Saat:14:30)Mehmethan12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatı nedir ?

Mehmet sana domain yok terket burayı  Kızgın - Sinirli

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - Mehmethan12 - 04-10-2015

(04-10-2015, Saat:14:32)-zombi- Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Amanda aman domaini satmadım diye kızarmış. Kaç defa söyleyeceğim taksitle vermem.  Uyku

Cvp: BestFRM.org Domaini Satılıktır ! [Ucuz] - -zombi- - 04-10-2015

(04-10-2015, Saat:14:37)Mehmethan12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2015, Saat:14:32)-zombi- Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Amanda aman domaini satmadım diye kızarmış. Kaç defa söyleyeceğim taksitle vermem.  Uyku

olm hayatımda senin gibi birini görmedim yemin ediyorum senin arkadaşlarını iyi tnaıyorum ben merak etme. Zamanında yediğin tokatlar seni adam edememiş neyse rahat ol hilevadisi de yer birgün tokat Açık Ağızlı Gülümseme Göz kırpma