MyBB Depo Forum
Kritik dosya aktarım hatası - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Kritik dosya aktarım hatası (/kritik-dosya-aktarim-hatasi-konusu.html)

Kritik dosya aktarım hatası - Ozi36 - 21-07-2012

Site Adresi : kamyoncity.ucoz.com
MyBB Sürümü : 1.6
Kurulu Eklentiler :
Sorun açıklaması : Kurulumda Hata Alıyorum. Filezillaya forum dosyalarını atarken Kritik dosya aktarım hatası diye bir problem ile karşılaşıyorum çözümü Nedir
Hata Ekran Görüntüsü : Görüntü Alamıyorum Kurusa Bakmayın Geçişler Çok Hızlı Sözlü Olarak Anlatıcagım.

Mybb Sisteminde İlk Defa Site Kuruyorum Filezillayı daha tam net çözemedim Kolay anlaya bilecegim şekilde anlatırsan çok makbule geçer teşekkürler Süper

Cvp: Kritik dosya aktarım hatası - amiralhack - 21-07-2012

(21-07-2012, Saat:00:54)Ozi36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site Adresi : kamyoncity.ucoz.com
Kurulu Eklentiler :
Sorun açıklaması : Kurulumda Hata Alıyorum. Filezillaya forum dosyalarını atarken Kritik dosya aktarım hatası diye bir problem ile karşılaşıyorum çözümü Nedir
Hata Ekran Görüntüsü : Görüntü Alamıyorum Kurusa Bakmayın Geçişler Çok Hızlı Sözlü Olarak Anlatıcagım.

Mybb Sisteminde İlk Defa Site Kuruyorum Filezillayı daha tam net çözemedim Kolay anlaya bilecegim şekilde anlatırsan çok makbule geçer teşekkürler Süper

Hocam ondan önce ucoz şu anda 6. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından TR'den erişimlere kapatılmış gözüküyor. Sanırım DNS'inizi değiştirmişsiniz göremiyorsunuz erişim engellemesini Süper

Cvp: Kritik dosya aktarım hatası - Ozi36 - 21-07-2012

(21-07-2012, Saat:01:01)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2012, Saat:00:54)Ozi36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site Adresi : kamyoncity.ucoz.com
Kurulu Eklentiler :

Hocam ondan önce ucoz şu anda 6. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından TR'den erişimlere kapatılmış gözüküyor. Sanırım DNS'inizi değiştirmişsiniz göremiyorsunuz erişim engellemesini Süper

Bilmiyordum. Peki Önerebileginiz Hosting, Domain gibi Site Varsa Ömden Verebilirmisin.

Cvp: Kritik dosya aktarım hatası - amiralhack - 21-07-2012

(21-07-2012, Saat:01:11)Ozi36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyordum. Peki Önerebileginiz Hosting, Domain gibi Site Varsa Ömden Verebilirmisin.

Çoğu kişi 000webhost'u önerir bu durumda ama ben önermiyorum onu, çünkü sıksık kesintiler oluyor Karizmatik Gülümseme

Biraz zahmetli ama vlexofree'yi öneririm size, tamamen ücretsiz. Ama başvuru gerekli ve bunun için orta seviye İngilizce bilmeniz şart, aksi halde ya sitenizi açmazlar ya da kısa sürede kapanır. Ayrıca facebook hesabınızla bedava bir .tk domain alabilirsiniz hesabınız için.

Diğer tüm denediğim ücretsiz hostlarda sürekli kesintiler oluyor ama şu aralar 10tl.net pek meşhur, hem de yerli bildiğim kadarıyla ama ftp'si yok diye biliyorum. Yapabilirseniz vlexofree'yi deneyin olmazsa araştırın piyasayı Süper