MyBB Depo Forum
BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Ücretli Tasarım İşleri (https://mybbdepo.com/ucretli-tasarim-isleri-forumu)
+--- Konu Başlığı: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları (/bluemoon-theme-gundem-ajanlari-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - Silhouette - 13-08-2015

(13-08-2015, Saat:18:33)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gayet şık bir tema olmuş. İyi satışlar.

Çok teşekkürler..

Cvp: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - Relay - 13-08-2015

(13-08-2015, Saat:18:05)Silhouette Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2015, Saat:18:01)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema güzel, fiyatıda uygun uğraşılmış. Elinize sağlık.

Çok teşekkürler. (Bu arada ücret henüz belirlenmedi. Ancak yine de teşekkürler. Gülümseme)

Efsane Fail  Hayal Kırıklığı

Hocam tema gayet hoş, headere ayar verilmeli header dışnında süper..

Cvp: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - tanerandirin - 13-08-2015

öncelikle selamlar ... hocam beni yanlış anlamayın ama bu tema mhteşem olmuş diğer temalarınızı birazcık söndürmüş olumlu anlamda tabi Açık Ağızlı Gülümseme temanın her kısmı ayrı muhteşem header - footer özellikle postbit olağan üstü olmuş tabi bu benim şahsi görüşüm... temayı lisanslarsanız muhtemelen birlikte çalışabiliriz...

PHP Kod:
www.torrentcin.net 

(13-08-2015, Saat:19:10)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2015, Saat:18:05)Silhouette Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2015, Saat:18:01)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema güzel, fiyatıda uygun uğraşılmış. Elinize sağlık.

Çok teşekkürler. (Bu arada ücret henüz belirlenmedi. Ancak yine de teşekkürler. Gülümseme)

Efsane Fail  Hayal Kırıklığı

Hocam tema gayet hoş, headere ayar verilmeli header dışnında süper..

Çok teşekkürler..

(13-08-2015, Saat:20:25)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle selamlar ... hocam beni yanlış anlamayın ama bu tema mhteşem olmuş diğer temalarınızı birazcık söndürmüş olumlu anlamda tabi Açık Ağızlı Gülümseme temanın her kısmı ayrı muhteşem header - footer özellikle postbit olağan üstü olmuş tabi bu benim şahsi görüşüm... temayı lisanslarsanız muhtemelen birlikte çalışabiliriz...

PHP Kod:
www.torrentcin.net 

Skype ekleyin görüşelim..

Tema ücreti belirlenmiştir.

Cvp: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - oGuneyDogulu - 13-08-2015

Tema Güzel Fakat Demo Eklememeniz Kötü Olmus Ben Her Dk Skyp'de Acıkmısınız Diyemi Bekliyecegim ? Hem Tema Çalınıyorsa Siz Kodlarını Gizleyemiyorsunuz Demekki, Bazı Temalar Öle

Cvp: BlueMoon Theme | Gündem Ajanları - Khall - 13-08-2015

Yine Gündem Ajanları yine müthiş bir tema ..

(13-08-2015, Saat:22:32)oGuneyDogulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema Güzel Fakat Demo Eklememeniz Kötü Olmus Ben Her Dk Skyp'de Acıkmısınız Diyemi Bekliyecegim ? Hem Tema Çalınıyorsa Siz Kodlarını Gizleyemiyorsunuz Demekki, Bazı Temalar Öle

Hırsızlar nasıl çalacaklarını biliyorlar. Gülümseme Şuan aktifiz. Dilerseniz mesaj atabilirsiniz.

(13-08-2015, Saat:22:39)Khall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine Gündem Ajanları yine müthiş bir tema ..

Çok teşekkür ederiz.. Gülümseme