MyBB Depo Forum
Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Tema Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-tema-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... (/respect-v13-temasi-paylasilabilirmi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - halil355 - 24-07-2012

adam o kadar ugrasmis yapmis temayi sagolsun simdiye kadar gördügum temalarin arasinda en iyisi diyebilirim, footerde zaten ufacik yaziyor onu silmenin ne anlami var destek verecegimize köstek vermeyelim,benim sorum temayi tamamen ekrani kaplayacak sekilden nasil yapariz yanlarda bosluk kalmasin istiyorum varmi imkani...

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - dj007 - 01-08-2012

Merhaba ,
öncelikle Tema icin cok tesekkür ederim elinize saglik bugün temayi kurdum vermis oldugunuz kodlari`da ekledim fakat sag tarafa dogru tasma devam ediyor acaba bir yerde yanlislikmi yaptim ?
Nasıl - Neydi

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - aNqeLofDe4th - 02-08-2012

(14-07-2012, Saat:16:32)Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-07-2012, Saat:16:27)Respect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Respect serisinin son temasıydı ve çok beğenilen bir tema, ancak şunu gördüm footerde link genelde siliniyor.bu işi zevkle yapmamı engeliyor ister istemez sen gel o kadar emek ver adam gitsin footerdeki linki kaldırsın herşeyden önce emeğe saygı olması gerekiyor.
benim uzun bir zamandır tema çıkarmamın tek sebebi budur.

Sonuna kadar size hak veriyorum. İyilik yapıyorsunuz o kadar değerli emek verilmiş temaları ücretsiz sunuyorsunuz yaptıkları ayıp. Acaba bu kadar güzel temaları kaç kişi ücretsiz dağıtırdı. Aslında bir kod ekleyeceksin. Yapımcı linki silinince tema bozulacak.

(23-07-2012, Saat:23:11)JrMaynax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-07-2012, Saat:16:27)Respect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Respect serisinin son temasıydı ve çok beğenilen bir tema, ancak şunu gördüm footerde link genelde siliniyor.bu işi zevkle yapmamı engeliyor ister istemez sen gel o kadar emek ver adam gitsin footerdeki linki kaldırsın herşeyden önce emeğe saygı olması gerekiyor.
benim uzun bir zamandır tema çıkarmamın tek sebebi budur.

1 2 ay kullandım elleme bile ellemedim linki. Gülümseme ufacık linkten kimseye zarar gelmez. Gülümseme

Ayrıca paylaşım için teşekkürler. Gülümseme

Sizlere katılıyorum ama o onların ayıbı Ağlayananın malı gülene yar olmaz diye bir atasözü var .

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - halil355 - 03-08-2012

Arkadaşlar yukarıdaki kayan yazıyı nereden değiştirebilirim,bulamadım yerini...

Cvp: Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - yamyamix - 03-08-2012

(03-08-2012, Saat:11:43)halil355 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yukarıdaki kayan yazıyı nereden değiştirebilirim,bulamadım yerini...

Temalar&şablonlar - Şablonlar kullandığın tema - Header'ın içinden değiştirebilirsin kardeşim..

Bir de o temadayken bi ankette oy vermeyi denesene oy verilmiyor oy kullanınca boş sayfa çıkıyor sende de oluyor mu?

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - TheRJ - 03-08-2012

Çok teşekkürler bu temayı bende arıyordum. Respect kardeşimin ellerine sağlık footerdaki linki silmedim onuda belirteyim Gülümseme

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - family280 - 13-08-2012

kodları değiştirmeme rağmen sağa kaymaya devam ediyor ?

Respect v13 Teması Paylaşılabilirmi... - HitMale - 13-08-2012

keşke her tema böyle olsa google seo uyumlu temayı kurdum 5 dkda siteyi indexledi
google +1 kurulu tema varmı bildiğiniz