MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi (/uyeye-konu-kilitleme-yetkisi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi - #Arawn - 21-11-2014

Web site Site Adresi :
Kod:
forumhs.org
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : -

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Merhabalar normal bir kullanıcıya nasıl sadece kendi konusunu kilitleme yetkisi verebilirim ? Örneğin forumumda vip üyelerin kendi konusunu kilitleme yetkisini vermek istiyorum bir mybb forumunda görmüştüm nasıl yapabilir yardımlarınızı bekliyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :-

Not : Tema sitem adına lisanslıdır.

resim

Cvp: Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi - Badmeen - 21-11-2014

Kendi Konusunu Kitleyebilme Özelliği Forumlar & Katagoriler İzinlerinde veya Grup İzinlerinde bulabilirsiniz,yanlış hatırlamıyorsam.

Cvp: Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi - #Arawn - 21-11-2014

Kendi konusunun sağ üstünde animasyon kilit resmi vardı tıklayınca kilitliyorsun

(21-11-2014, Saat:23:00)#Arawn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendi konusunun sağ üstünde animasyon kilit resmi vardı tıklayınca kilitliyorsun

Düzgün anlatırsanız ,detay verebilirim hocam

Bu arada özel izinler kısmınada baktım fakat kendi konusunu kilitleme gibi bir seçenek bulamadım.

Hocam konunun sağ üstünde örneğin konuyu kilitle butonları falan olur.Üyeye resim böyle gözüküyor tıklayınca kendi konusunu kilitliyor tekrar tıklarsa açabiliyor.

(21-11-2014, Saat:23:02)#Arawn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada özel izinler kısmınada baktım fakat kendi konusunu kilitleme gibi bir seçenek bulamadım.

Hocam konunun sağ üstünde örneğin konuyu kilitle butonları falan olur.Üyeye resim böyle gözüküyor tıklayınca kendi konusunu kilitliyor tekrar tıklarsa açabiliyor.

Şablon + Php Düzenlemesi Gerekmektedir bunun için.
Showthread şablonuna yeni bir şablon oluşturabilirsiniz örneğin userthreadlocked gibisinden oraya ayar yapıp + php ayarlarını yapıp dediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

(21-11-2014, Saat:23:13)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2014, Saat:23:02)#Arawn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada özel izinler kısmınada baktım fakat kendi konusunu kilitleme gibi bir seçenek bulamadım.

Şablon + Php Düzenlemesi Gerekmektedir bunun için.
Showthread şablonuna yeni bir şablon oluşturabilirsiniz örneğin userthreadlocked gibisinden oraya ayar yapıp + php ayarlarını yapıp dediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Problem olanda bu zaten bunu en açıklayıcı şekilde kod vb. nasıl yapıldığını söylerseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.

Cvp: Üyeye Konu Kilitleme Yetkisi - poyraz - 21-11-2014

Ekstra Grup İzinleri eklentisiyle olur.