MyBB Depo Forum
Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Mybb Ders Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-ders-deposu-forumu)
+--- Forum: Grafik & Tasarım Ders Deposu (https://mybbdepo.com/grafik-tasarim-ders-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği (/adobe-cs6-da-hazirladigim-resimlerin-netligi-konusu.html)

Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - vetheksoner - 02-11-2014

Arkadaşlar user rank yaptım kendimce ama boyutları çok büyük ve kendim küçültünce netliği azalıyor.Netlik azalmadan nasıl küçültebilirim. HTML kodu vardı bir tane en boy yazabildiğimiz onu da denedim olmadı.Teşekkürler.

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - TR Hüse - 02-11-2014

Kullanacağınız boyutta yapın hocam sizde Gülümseme

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - -Andromeda- - 02-11-2014

bencede kullanıcağınız boyutta tekrar yapın derim ben Gülümseme

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - Machine - 02-11-2014

(02-11-2014, Saat:02:34)TR Hüse Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanacağınız boyutta yapın hocam sizde Gülümseme

(02-11-2014, Saat:09:28)-Andromeda- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bencede kullanıcağınız boyutta tekrar yapın derim ben Gülümseme
Merhaba,

Bilginizin olmayan konularda yorum yapmazsanız seviniriz arkadaşlar. Arkadaşa yardım mı etmek istiyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz belli değil ?.

vetheksoner, hocam büyük bir çalışma yaptıktan sonra, resmin orantısı bozulmadan kaydedip çıkmak için çalışma penceren açık iken ctrl + n tuşuna basarak çıkan pencere boyut ve çözünürlük ayarlarını yapıp kaydedebilirsiniz. Bu şekilde büyük veyahut küçük çalışmalarınız boyutlandırabilirsiniz.

İyi forumlar.

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - vetheksoner - 03-11-2014

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Diğer üyelerin yorumlarını dikkate bile almadım.
CTRL+n yaptığımda yeni bi belge açıyor arkası şeffaf fakat resim orda değil.

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - usameavci - 03-11-2014

Çözümü CTRL + ALT + İ çıkan pencereden boyut ayarı yapmaktır. Oradan çözünürlük kısmını da ayarlayabilirsiniz.

Cvp: Adobe CS6'da hazırladığım resimlerin netliği - TR Hüse - 03-11-2014

(02-11-2014, Saat:23:54)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2014, Saat:02:34)TR Hüse Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanacağınız boyutta yapın hocam sizde Gülümseme

(02-11-2014, Saat:09:28)-Andromeda- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bencede kullanıcağınız boyutta tekrar yapın derim ben Gülümseme
Merhaba,

Bilginizin olmayan konularda yorum yapmazsanız seviniriz arkadaşlar. Arkadaşa yardım mı etmek istiyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz belli değil ?.

vetheksoner, hocam büyük bir çalışma yaptıktan sonra, resmin orantısı bozulmadan kaydedip çıkmak için çalışma penceren açık iken ctrl + n tuşuna basarak çıkan pencere boyut ve çözünürlük ayarlarını yapıp kaydedebilirsiniz. Bu şekilde büyük veyahut küçük çalışmalarınız boyutlandırabilirsiniz.

İyi forumlar.

Dalga geçme yok , @Machine; 300px ile 100px kullanacaksınız resmi diyelim. 400 e 200 yapıp kaydedip daha sonra 300 ile 100 px halinde küçültürseniz bulanık olur.