MyBB Depo Forum
Google bot renklendirme Yardım - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: Google bot renklendirme Yardım (/google-bot-renklendirme-yardim-konusu.html)

Google bot renklendirme Yardım - darkpasha - 02-10-2014

Sıte Adresim : > HileSunucum.com
Mybb Sürüm : > 1.6.15
Mybb Eklenti : > Yazmaya Gerek Yok
Sorun : Selamün Aleyküm botları resimdeki gibi renklendirmek istiyorum nasıl yapabilirim teşekkürler.. altını kırmızı renk ile çizdim

resim: http://i.hizliresim.com/2QnA5d.png

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - S.G - 03-10-2014

Admin kp => Ayarlar => Örümcek / Botlar kısmından renk vermek istediğiniz bot adına tıklayın ve açılan sayfadan ''Bot İsmi'' kısmında tıpkı kullanıcı adı stilindeki gibi renk kodunuzu ekleyin.

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - xpserkan - 03-10-2014

Gölgeli Bot İsimleri için Örnekler:

Siyah:
Kod:
<font color=black><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Mavi:
Kod:
<font color=blue><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Yeşil:
Kod:
<font color=green><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Kırmızı:
Kod:
<font color=red><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Sarı:
Kod:
<font color=yellow><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Not: Ayrıca o siteye Türkçe çeviri linklerini ekleyin aksik halde bir sonraki konunuzda yardım alamazsınız.

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - NighTBlue - 03-10-2014

(03-10-2014, Saat:17:09)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp => Ayarlar => Örümcek / Botlar kısmından renk vermek istediğiniz bot adına tıklayın ve açılan sayfadan ''Bot İsmi'' kısmında tıpkı kullanıcı adı stilindeki gibi renk kodunuzu ekleyin.
Teşekkürler Hocam

(03-10-2014, Saat:17:39)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gölgeli Bot İsimleri için Örnekler:

Siyah:
Kod:
<font color=black><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Mavi:
Kod:
<font color=blue><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Yeşil:
Kod:
<font color=green><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Kırmızı:
Kod:
<font color=red><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Sarı:
Kod:
<font color=yellow><span style="text-shadow: 0px 0px 8px;"><strong>Google Bot</strong></span></font>

Not: Ayrıca o siteye Türkçe çeviri linklerini ekleyin aksik halde bir sonraki konunuzda yardım alamazsınız.

Teşekkürler Hocam

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - darkpasha - 03-10-2014

(03-10-2014, Saat:19:40)NighTBlue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-10-2014, Saat:17:09)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp => Ayarlar => Örümcek / Botlar kısmından renk vermek istediğiniz bot adına tıklayın ve açılan sayfadan ''Bot İsmi'' kısmında tıpkı kullanıcı adı stilindeki gibi renk kodunuzu ekleyin.
Teşekkürler Hocam

(03-10-2014, Saat:17:39)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gölgeli Bot İsimleri için Örnekler:

Siyah:
Kod:

Mavi:
Kod:

Yeşil:
Kod:

Kırmızı:
Kod:

Sarı:
Kod:

Teşekkürler Hocam

Link nasıl ekleriz hocam peki örnek parlama gibi resimde gözükmüyor ama yani parıldıyor ?

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - NighTBlue - 04-10-2014

/güncel

Cvp: Google bot renklendirme Yardım - S.G - 04-10-2014

(04-10-2014, Saat:02:24)NighTBlue Adlı Kullanıcıdan Alıntı: /güncel

Türkçe çeviri linkleri ekleyin lütfen, bir önceki mesajda uyarı aldınız hala konuya güncel yazıyorsunuz. Ayrıca lütfen konuya bir kişi yazsın Aksi halde hesaplardan biri kullanıma kapatılacaktır.