MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu (/mybb-1-8-editor-butunlari-yok-oldu-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - ByLunaci - 30-09-2014

Web site Site Adresi :
PHP Kod:
www.mafiaturk.org 
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.0
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Gelişmiş İletişim Formu, Gelişmiş İletişim Formu , √ Google SEO Plugin,Ajaxlı Overview - Genel Bakış Plugin,PL9 Forum İkonları, MyBB GoMobile
Hata-Sorun Sorun açıklaması : MyBB Yeni konu açarken butonlar gözükmüyor daha öncede eski sürüdmede böyle sorun yaşamıştım 1.6 da onda bir kod veridler değiştirice düzelmişti hatirlamıyorum forumu ilk kurdugumda var olan bir hataydı plungleri sonradan kurdum sorun Default temadada sitenin kendi temasındada vardir.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - EmreKarakaya - 01-10-2014

• Default tema da aynı sorun gerçekleşiyor mu?
  • Tüm eklentileri kapat dediğiniz de hata gerçekleşiyor mu?
  • Kullanıcı paneli Sağ Ok Seçenekleri Düzenle Sağ Ok Diğer Ayarlar Sağ Ok Mesaj Editöründe Mykod-(BBcode) Butonları Gösterilsin mi? seçeneği seçili mi? (Seçili değilse lütfen seçiniz)
  • Herhangi bir gelişmiş editör kullanıyor musunuz?

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - fatih-i - 01-10-2014

adminden tema ve şablon girin şablonlardan Gruplandırılmamış şablonlar seçeneğinden headerinclude orjinale çevirin

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - Remzi0068 - 01-10-2014

Sanirim 1.6 temasini 1.8'e yüklediniz. Kaynak'dan baktigimda jQuery degil hala prototype'in kodlari var.

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - ByLunaci - 01-10-2014

(01-10-2014, Saat:04:18)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • Default tema da aynı sorun gerçekleşiyor mu?
  • Tüm eklentileri kapat dediğiniz de hata gerçekleşiyor mu?
  • Kullanıcı paneli Sağ Ok Seçenekleri Düzenle Sağ Ok Diğer Ayarlar Sağ Ok Mesaj Editöründe Mykod-(BBcode) Butonları Gösterilsin mi? seçeneği seçili mi? (Seçili değilse lütfen seçiniz)
  • Herhangi bir gelişmiş editör kullanıyor musunuz?

Hayir onların hiç biri kurlu değil 1.6 Da sorunsuz çalısıyordu 1.8 e geçince böyle hata verdi hem bu temada hem Default temada.

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - barışbalcı - 02-10-2014

Bir dakika Forum İconları eklentisi 1.8 e daha yükseltilmedi diye biliyorum.
2. si

Bende de aynı hata yı Bildirim Eklentisi kurulduğunda veriyor daha doğrusu bir arkadaş Ajax lı eklentilerden ötürür Editörün çalışmadığını söyledi aynı şekilde bende Rep Puanı vermek te de de hata veriyordu sizde de veriyor mu aynı hatayı?

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - ByLunaci - 02-10-2014

(02-10-2014, Saat:16:24)barışbalcı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dakika Forum İconları eklentisi 1.8 e daha yükseltilmedi diye biliyorum.
2. si

Bende de aynı hata yı Bildirim Eklentisi kurulduğunda veriyor daha doğrusu bir arkadaş Ajax lı eklentilerden ötürür Editörün çalışmadığını söyledi aynı şekilde bende Rep Puanı vermek te de de hata veriyordu sizde de veriyor mu aynı hatayı?

O Sistemlerde hata yok + Plungleri kendim güncelledim MyBB 1.8 e.

Cvp: MyBB 1.8 Editör Butunlari Yok Oldu - Gosifcan - 30-12-2014

arkadaşlar bende de aynı hata var bi yardın edernisiniz ?