MyBB Depo Forum
Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] (/mybb-1-8-default-temasi-duzenlenmistir-hatalar-giderilmistir-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - ProReis - 10-09-2014

Merhabalar,

resim Editleyen & Düzenleyen: ProReis
resim Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x
resim Tema Kuruluumu:
images Dosyasını FTP Anadizinine Yollayın Ardından Tema Yükle'ye Girerek XML'Yi Yükleyiniz..

resim Ekran Görüntüsü:

resim

Süper

resim

NOT !: İmages Dosyasını Kendi İmages Dosyanızı Seçin - Kaldırdım Çünkü Boyutu Yetmiyor..

EMEK: Emek Harcadım Uğraştım Emeğe Saygı + Teşekkür Bekliyorum Gülümseme

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - Manager - 10-09-2014

Size ait olduğuna emin misiniz footer'e bakmanızı rica ederim.

İyi forumlar.. Melek - Masum

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - ProReis - 10-09-2014

Manager - Düzenleyen & Editleyen Benim.. Karizmatik Gülümseme

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - SiberLeon - 10-09-2014

Header - Thead Değiştirip Emekmi Vermiş Oluyorsunuz Kardeşim. Lütfen Daha Düzgün Edit'ler Yapınız.

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - Manager - 10-09-2014

Ama footer'de nedense öyle demiyor : Karizmatik Gülümseme

Mybb Tema Uyarlama Ve Düzenleme:Emre Karakaya

Ama şimdi aklıma geldi 1.6'da 1.8 temasını kullanıyorsanız siz düzenlemiş olabilirsiniz.

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - ProReis - 10-09-2014

(10-09-2014, Saat:14:36)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama footer'de nedense öyle demiyor : Karizmatik Gülümseme

Ama şimdi aklıma geldi 1.6'da 1.8 temasını kullanıyorsanız siz düzenlemiş olabilirsiniz.

İLLAKİ FOOTER'İ DEĞİŞTİRMEDİM DİYE BENİM DEĞİL DEMEK Mİ OLUYOR Emre Karakaya'Nın Temasını Editledim Orayıda Silmedim EMEĞİNE SAYGIM VAR ! Kızgın - Sinirli

Cvp: Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!] - Smyrna35 - 10-09-2014

Merhabalar,
Başlığınızın adı "Mybb 1.8 [Default Teması Düzenlenmiştir ! - Hatalar Giderilmiştir.!]" yazıyor.
İçeriğide ne hatası giderilmiş neler eklenmiş diye bir özellik bir bilgi listesi yaparsanız bizler için daha iyi bir konu olmuş olur.
İyi çalışmalar.

(10-09-2014, Saat:14:40)ProReis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-09-2014, Saat:14:36)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama footer'de nedense öyle demiyor : Karizmatik Gülümseme

İLLAKİ FOOTER'İ DEĞİŞTİRMEDİM DİYE BENİM DEĞİL DEMEK Mİ OLUYOR Emre Karakaya'Nın Temasını Editledim Orayıda Silmedim EMEĞİNE SAYGIM VAR ! Kızgın - Sinirli

Az önceki dediğime dikkat edin: "1.6'da 1.8 temasını kullanıyorsanız siz düzenlemiş olabilirsiniz." yani 1.6 sürümünde 1.8 default temasını emre hoca paylaşmıştı. Siz de onu düzenlemiş olabilirsiniz diyorum yani. Göz kırpma Celallenmeye Gerek yok bence. Süper