MyBB Depo Forum
Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? (/bu-tema-veya-buna-yakin-tema-linki-olanlar-benimle-lutfen-paylasabilirmi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - oyunsunucun - 31-08-2014

Arkadaşlar 2 gündür bu veya bunayakın detaylı sade bir tema arıyorum fakat bulamıyorum bir türlü aşağıdaki paylaştığım gibi temanın alt konuları o şekilde detaylı ve düzenli durması gerekiyor sade olması gerekiyor varsa bunun gibi veya bu temanın linkini bilenler lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz ? Reklam kısımları olsun detaylı alt konu kısımalrı düzenli olsun ve sade olsun yeterli çok çok teşekkür ederim yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden.

Header bölümünden bir resim
resim

Konuları gösteren bir resim
resim

Açılan konudaki resmi
resim

Gerçekten yardımcı olan arkadaşlardan teşekkürümü eksik etmeyeceğim çok önemli benim için öncelikle aramayı düşündüm girmediğim site girmediğim yer kalmadı fakat bulamadım. Teşekkür ederim.

Ftoor alt kısım resmi
resim

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - falanfilan1 - 31-08-2014

Site Adresini özelden atarmısın.

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - kadirkilic - 31-08-2014

Footerında fotosunu çekseydiniz daha çok yardımcı olabilirdim

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - oyunsunucun - 31-08-2014

(31-08-2014, Saat:14:46)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Footerında fotosunu çekseydiniz daha çok yardımcı olabilirdim

Çekip konuya ekledim alt kısım resminide.

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - Rugfre - 31-08-2014

Galiba Siteye Ozel Bir Tema

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - ReDMaD - 31-08-2014

Tema adi Moha Blue, minerskinz.com yapimi olan tema satilmiyor artik. Resimdeki site warez olarak kullaniyor. Göz kırpma

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - oyunsunucun - 31-08-2014

(31-08-2014, Saat:15:16)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema adi Moha Blue, minerskinz.com yapimi olan tema satilmiyor artik. Resimdeki site warez olarak kullaniyor. Göz kırpma

Bende indirip warez oalrak kullanmak isterim nereden bulabilirim acaba indirme linklerini.

Cvp: Bu Tema veya buna yakın tema linki olanlar benimle lütfen paylaşabilirmi ? - Toretto - 31-08-2014

(31-08-2014, Saat:15:30)oyunsunucun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-08-2014, Saat:15:16)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema adi Moha Blue, minerskinz.com yapimi olan tema satilmiyor artik. Resimdeki site warez olarak kullaniyor. Göz kırpma

Bende indirip warez oalrak kullanmak isterim nereden bulabilirim acaba indirme linklerini.

Yok Artık Açık Ağızlı Gülümseme Bende Hırsızlık yapmak ıstıyorum diyosun yani Melek - Masum