MyBB Depo Forum
[1.6] Yine Hata Alıyorum - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.6] Yine Hata Alıyorum (/yine-hata-aliyorum-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Yine Hata Alıyorum - ExiLs - 27-06-2012

Web site Site Adresi :hayataucnokta.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Eklenti ile bir alakası yok. Profil comments yüklüydü birde resim boyutlandırıcısı.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumda dün admin adını değiştiriyim derken klasörden bahsediyorum bu hatayı aldım . Forumu 3 gün öncesine sardım hiçbir işlem yapmadığım halde yine aynı hatayı alıyorum. Ben hiç bir oynama yapmadım. Şimdi eski konulara girmiyor , çıkış yapılmıyor , giriş yaparken hata veriyor , admin paneline ulaşılmıyor . Bir yardımcı olabilir misiniz ? Bu bana üye kaybettiriyor sürekli . Neyden kaynaklanıyor acaba.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
resim
resim

Yine Hata Alıyorum - BlackCat - 27-06-2012

admin klasörünü değiştirdiyseniz, o klasörün adını yeniden admin yapmayı denedinzmi?

Cvp: Yine Hata Alıyorum - ExiLs - 27-06-2012

(27-06-2012, Saat:13:21)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: admin klasörünü değiştirdiyseniz, o klasörün adını yeniden admin yapmayı denedinzmi?

Merhaba öncelikle . Forumu 3 gün geri aldım zaten . 3 gün önce herşey yerli yerindeydi şu an hiçbir değişiklik mevcut değildir . Durup dururken oluşan bir sorun .

Yine Hata Alıyorum - The PunisheR - 27-06-2012

Admin klasörünün adını değiştirdiyseniz

inc/init.php dosyasını açın

Kod:
$config['admin_dir'] = "admin";

şu kodu bulun admin yazan yeri admin klasörüne verdiğiniz adı yazın dosyayı kaydedip ftp ye gönderin aynı yere sorun düzelicektir... admin dosyasının adında türkçe karakter kullanmamaya özen gösterin buda bazen sorun çıkartabiliyor...

Yine Hata Alıyorum - BlackCat - 27-06-2012

Peki mybb dosyalarında tüm .php dosyalarının orjinalini atmayı deneyin ftpnize. (config.php nin yedeğini alın sonra tekrar atarsınız config.php) (eğer sitenizde seo kuruluysa function.php yide yedekleyin)

Yine Hata Alıyorum - ExiLs - 27-06-2012

Arkadaşlar anlamıyor musunuz . ?

Forumu 3 gün öncesine sardım . Backuplar elimdeydi . 3 gün öncesini yükledim . 3 gün öncesinde hiçbir değişiklik yoktu . Sistem de nasılsa admin miydi yine admin diye gözüküyordu . Anladınız mı şimdi .

Yani ben birşey yapmadım . Sabah kalktım mesaj attım üyeleri düzenledim. Sonra bir konuya gireyim dedim puff böyle oldu .

(27-06-2012, Saat:13:25)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki mybb dosyalarında tüm .php dosyalarının orjinalini atmayı deneyin ftpnize. (config.php nin yedeğini alın sonra tekrar atarsınız config.php) (eğer sitenizde seo kuruluysa function.php yide yedekleyin)

Şu an yeniledim ama hiçbir değişiklik yok .

Yine Hata Alıyorum - 007combatant - 27-06-2012

Arkadaşım şimdi sen yedeği geri nasıl yükledin bilmiyorum. Ama şu şekilde yapmadıysan birde bu şekilde dene.

Ftp de ne var ne yok hepsini komple sil.
Veri tabanınıda aynen bu şekilde komple sil.

Sonra ftpye yedekteki dosyaları at.
Aynı isimde veri tabanı oluştur ve sql import et.(yedek sql dosyasını içeri aktar.)

Cvp: Yine Hata Alıyorum - ExiLs - 27-06-2012

(27-06-2012, Saat:14:08)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım şimdi sen yedeği geri nasıl yükledin bilmiyorum. Ama şu şekilde yapmadıysan birde bu şekilde dene.

Ftp de ne var ne yok hepsini komple sil.
Veri tabanınıda aynen bu şekilde komple sil.

Sonra ftpye yedekteki dosyaları at.
Aynı isimde veri tabanı oluştur ve sql import et.(yedek sql dosyasını içeri aktar.)

Full backup almıştım sql felan değil yani . Ve de hosting şirketime yüklettirdim sorun yoktu . Sabah nasıl böyle birşey oluşuyor . Ben sıfırdan da yükleyemem . :S