MyBB Depo Forum
MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Webmaster Destek (https://mybbdepo.com/webmaster-destek-forumu)
+--- Konu Başlığı: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası (/mybb-postbit-sorunu-php-my-admin-hatasi-konusu.html)

MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - Hayristein - 05-08-2014

Arkadaşlar postbit dikey yapma konularını inceledim tüm üyelere görünür yapmak için bir kod varmış onu phpmyadmin'e girdim git butonuna bastım . Hata Veriyor ... Hata da şu yazılı

#1146 - Table 'u855008805_aqeve.mybb_users' doesn't exist

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - EmreKRMN - 05-08-2014

kardeşim neden böyle bir hata yaptın ki Gülümseme phpadminden ben hiç öyle bir şey yapmadım Gülümseme O senin hatanın kodunu bilmiyorum ama bundan sonra dikkat et. Yapacağın iş çok basit;

Admin KP - Temalar & Şablonlar - Şablonlar - Temanız - postbit Şablonlar - postbit_classic içindeki kodları kopyala postbit içine yapıştır Gülümseme

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - Hayristein - 05-08-2014

Tm da o zaman tüm üyelere göörünür mü oluyor ?

Flood İçin Üzgünüm de zaten öyle yapmışım ben ... O zaman tüm üyelere görünür olmuyor .

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - EmreKRMN - 05-08-2014

Dediğimi yaparsanız tüm üyelere gözükür, mybb uzmanıyım.

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - eatik - 05-08-2014

(05-08-2014, Saat:19:07)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğimi yaparsanız tüm üyelere gözükür, mybb uzmanıyım.

MyBB uzmanı ? Yazdığınız çözüm ile yatay postbitte yapılan değişiklikler gider, artık yatay postbit kullanılamaz. Keşke bunu da yazsaydınız.

Hocam siz galiba kendi mybb forum databasenizi seçmeden kodu yapıştırdınız, kod sorunsuz çalışıyor. PhpmyAdmin Sağ Ok veritabanınız Sağ Ok SQL kısmına alttaki kodu yapııştırın.

Kod:
UPDATE `mybb_users` SET classicpostbit='1'

Eğer mybb forumu kurarken tablo ön ekini değiştirdiyseniz, oraya yazdığınız ön ek adını mybb_users kısmındaki mybb yazısıyla değiştirin.

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - linkz - 05-08-2014

(05-08-2014, Saat:19:07)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğimi yaparsanız tüm üyelere gözükür, mybb uzmanıyım.

Çok alçak gönüllü arkadaş

Cvp: MyBB Postbit Sorunu Php My Admin Hatası - Hayristein - 05-08-2014

(05-08-2014, Saat:20:03)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

MyBB uzmanı ? Yazdığınız çözüm ile yatay postbitte yapılan değişiklikler gider, artık yatay postbit kullanılamaz. Keşke bunu da yazsaydınız.

Hocam siz galiba kendi mybb forum databasenizi seçmeden kodu yapıştırdınız, kod sorunsuz çalışıyor. PhpmyAdmin Sağ Ok veritabanınız Sağ Ok SQL kısmına alttaki kodu yapııştırın.

Kod:
UPDATE `mybb_users` SET classicpostbit='1'

Eğer mybb forumu kurarken tablo ön ekini değiştirdiyseniz, oraya yazdığınız ön ek adını mybb_users kısmındaki mybb yazısıyla değiştirin.

Forum Data Basesini Nasıl Seçeceğim Hocam ?