MyBB Depo Forum
deneme tasarım - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: deneme tasarım (/deneme-tasarim-konusu.html)

deneme tasarım - pomade - 25-07-2014

Anasayfa
resim

Panel Açılmış Hali
resim

Eklencekler
  • Değişen arkaplan resimleri
  • Özel kayıt olma sayfası
  • Login Box
  • Kullanıcı Sayfası
  • Navigasyon
  • Kod alanı için resim
  • Görüntü iyileştirmeleri

kodlama bittikten sonra cüzi bir fiyattan satışa sunulcak. Süper

Cvp: deneme tasarım - mucotr - 25-07-2014

resim

Ahh ahh boşluk ve fontlar. En büyük eksiklik yine bu çizimde de belli oluyor. Fontlar gereksiz derece de büyüklük içeriyor. Fontların büyük olması tasarım halinden anlaşılabilir belki ama geçiş alanlarında fontlar tamamiyle düzensizce büyüklü küçüklü. Forumbit sağ taraf son mesaj kısmına bakıldığında daha rahat anlaşılabilir.

Ayrıca boşluklar hadi dış kısımda ki boşluklar kesipte paylaşmış olabileceğinizden mühim değil ancak içerik kısmında boşluk ayarlanması olmaması çok kötü bir görünüm sağlıyor.

Menüde müthiş bir düzensizlik olmuş. Halledilemeyecek bir şey değil ama, resimde ki kırmızı çizgide derdim daha net anlaşılıyor sanırım.

Açılır kapanır alanda bir düzen yok yine. Avatarı değiştir oldukça yaklaşırken, hemen karşısına bir <li> daha atılsa oldukça karışık bir görünüm sağlayacak. Bu nedenle oraya da bir ölçülendirilme gelmesi gerekiyor.

Thread ile forumbit başlangıcı arasında ki boşluğu da yetersiz buldum şahsen, alt boşluğun bu kadar fazla olmasından sonra.

Logo da düşünce güzel ancak P'nin sol üst kısmının çıkıyor olması logonun fikrini bıçaklıyor.

Son olarakta neredeyse hiç gölgelendirme kullanmayıp konu mesajlarda gölge kullanılması kötü bir görünüm yaratmış.

Benim düşüncelerim bunlar, konuyu takibe alıyorum, umarım çok daha güzel bir şekilde devam eder, kolay gelsin ^-^

Cvp: deneme tasarım - pomade - 25-07-2014

(25-07-2014, Saat:14:39)mucotr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resim

Ahh ahh boşluk ve fontlar. En büyük eksiklik yine bu çizimde de belli oluyor. Fontlar gereksiz derece de büyüklük içeriyor. Fontların büyük olması tasarım halinden anlaşılabilir belki ama geçiş alanlarında fontlar tamamiyle düzensizce büyüklü küçüklü. Forumbit sağ taraf son mesaj kısmına bakıldığında daha rahat anlaşılabilir.

Ayrıca boşluklar hadi dış kısımda ki boşluklar kesipte paylaşmış olabileceğinizden mühim değil ancak içerik kısmında boşluk ayarlanması olmaması çok kötü bir görünüm sağlıyor.

Menüde müthiş bir düzensizlik olmuş. Halledilemeyecek bir şey değil ama, resimde ki kırmızı çizgide derdim daha net anlaşılıyor sanırım.

Açılır kapanır alanda bir düzen yok yine. Avatarı değiştir oldukça yaklaşırken, hemen karşısına bir <li> daha atılsa oldukça karışık bir görünüm sağlayacak. Bu nedenle oraya da bir ölçülendirilme gelmesi gerekiyor.

Thread ile forumbit başlangıcı arasında ki boşluğu da yetersiz buldum şahsen, alt boşluğun bu kadar fazla olmasından sonra.

Logo da düşünce güzel ancak P'nin sol üst kısmının çıkıyor olması logonun fikrini bıçaklıyor.

Son olarakta neredeyse hiç gölgelendirme kullanmayıp konu mesajlarda gölge kullanılması kötü bir görünüm yaratmış.

Benim düşüncelerim bunlar, konuyu takibe alıyorum, umarım çok daha güzel bir şekilde devam eder, kolay gelsin ^-^

teşekkürler photoshopda tasaraladım csse dökünce daha düzenli olcaktır. Gülümseme

Cvp: deneme tasarım - Toretto - 25-07-2014

Basarılı Gülümseme

Cvp: deneme tasarım - pomade - 25-07-2014

resim thead kısmını yavaş yavaş kodlamaya başladım
  • Font değişcek.
  • Yazı boyutu ayarlancak.
  • Konuyu paylaşan kişinin avatarı konulcak.
  • Konu ve mesaj sayıları oval bir dikdörtgenin içine alıncak.

Cvp: deneme tasarım - Red0x - 25-07-2014

Kodlanırsa Hoş Olabilir.

Cvp: deneme tasarım - pomade - 27-07-2014

Panel Kodlaması
  • Panel genel süreç %97
  • Panel'e tıklanınca açılması %100
  • Panel içindeki yazılar %100
  • Panel avatar %100

Cvp: deneme tasarım - pomade - 28-07-2014

İşlerimden dolayı zaman bulamıyordum ilk fırsatta panel kısmını tamamladım ama daha eklencekler var..

Kapalı
resim

Açılmış
resim

+

belirli şeylerin üzerine gelince çıkan yazı

resim