MyBB Depo Forum
Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. (/portalda-konunun-yalnizca-posterinin-cikmasini-saglamak-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - Throvision - 03-07-2014

Web site Site Adresi : http://www.torrentturk.org
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Alakası yok.
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Konu paylaştığımda portalda konunun tamamı çıkıyor içeriğiyle beraber. Ben ise yalnızca posterin çıkmasını istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Örnek site:
Kod:
www.torrentler.com

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - poyraz - 03-07-2014

Destek sitelerinin yardım için koyduğu tek kural site sahiplerinin telif haklarına saygılı olmasıdır.

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - #Criss - 03-07-2014

MyBB Telif Hakkı`nı silmiş !!!

Aşağıdaki konuya bakınız:

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - Throvision - 03-07-2014

Dostum telif hakkı falan bahane uydurma ben telif hakkı varken de sormustum soruyu yine cevap gelmedi. Bilen varsa yardımcı olsun telif hakkı kolay.

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - depresif - 03-07-2014

(03-07-2014, Saat:23:38)Throvision Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum telif hakkı falan bahane uydurma ben telif hakkı varken de sormustum soruyu yine cevap gelmedi. Bilen varsa yardımcı olsun telif hakkı kolay.

Telif hakkı oh ne ala kolay burda biz yada yöneticiler yardım etsin sen telif hakkını sil yardım iste.

Ne için bir hiç için bak kardeşi emeği olmayan işlere girmeyeceksin.
Eğer emek arıyorsan emekle yetineceksin...

Mybb telif hakkı silenlere yardım edilmiyor.

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - #Criss - 03-07-2014

(03-07-2014, Saat:23:38)Throvision Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum telif hakkı falan bahane uydurma ben telif hakkı varken de sormustum soruyu yine cevap gelmedi. Bilen varsa yardımcı olsun telif hakkı kolay.

O zaman sana destek te yok!

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - Throvision - 03-07-2014

(03-07-2014, Saat:23:42)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Telif hakkı oh ne ala kolay burda biz yada yöneticiler yardım etsin sen telif hakkını sil yardım iste.

Kardesim keyfimden silmedim telif hakkını sitemin footer düzenini hallettikten sonra tekrar koyucam haksız yere yargılaykıp konuyu dagıtmayalım. Ben bir yardım konusu actım benim icin önemli ve nerde aradıysam bulamadım. Sende bilmiyorsun buyuk ihtimal ama biliyorsanda yardim et. Bak sitemi takip et yarın duzeltmeyen namert olsun.

Cvp: Portalda konunun yalnızca posterinin çıkmasını sağlamak. - depresif - 03-07-2014

(03-07-2014, Saat:23:48)Throvision Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-07-2014, Saat:23:42)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kardesim keyfimden silmedim telif hakkını sitemin footer düzenini hallettikten sonra tekrar koyucam haksız yere yargılaykıp konuyu dagıtmayalım. Ben bir yardım konusu actım benim icin önemli ve nerde aradıysam bulamadım. Sende bilmiyorsun buyuk ihtimal ama biliyorsanda yardim et. Bak sitemi takip et yarın duzeltmeyen namert olsun.

Bir insan ne olursa olsun doğru söylemeli yanlış olanı söyledikten sonra düzeltmemeli.
Yanlışını gerçekten düzelmeli.

Burada açık ve net demişsin footere koymak 1 dakika bile almaz orjinale çevir zaten footer otomatik bir halde bottommenu olarak css ise aynısı olur.