MyBB Depo Forum
Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. (/bu-sefer-kendimize-tasarliyoruz-modernhoca-coming-soon-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Feyz - 25-06-2014

Merhaba arkadaşlar. Tasarım ekibimiz için bir web sitesi oluşturmayı planladık ve temellerini attık. Tasarımımız bitince sitemizi açacağız. psd to css yapıyoruz, güncellemeleri bu konu altından bildireceğim. Yaratıcı fikriniz varsa söylemekten çekinmeyiniz lütfen.

İlk hali >>

resim

Alan adımızı tescilledik. Önümüzdeki saatlerce tasarımın şu andaki halini atacağım. 2 Güne kalmaz açılacağız inşallah. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın...

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - SkullzDe - 25-06-2014

Hocam Yani Konu Siz Olunca Gerçekten Herşey Beklenebilir Baya Büyütmüşsünüz İşi Gerçekten Muhteşem Grafikleriniz , Temalarınız Var. Servis Olarak , Mybb Tema Yapımı Logo , Rank vb. Yapımı Ekleyin Ücretli Tasarımlar , Psd'ler Felan Satın. Yeni Temalara Odaklanıp Satın Bence. Hayırlı Günler Kolay Gelsin Gülümseme

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Esay - 25-06-2014

Tasarım yine bana ait Gülümseme

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Xray - 26-06-2014

xFeyz işini on numara yapan biridir, ekibide öyleyse yolları açıktır. Hayırlı olsun başarılar dilerim.

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Feyz - 26-06-2014

(25-06-2014, Saat:22:31)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Yani Konu Siz Olunca Gerçekten Herşey Beklenebilir Baya Büyütmüşsünüz İşi Gerçekten Muhteşem Grafikleriniz , Temalarınız Var. Servis Olarak , Mybb Tema Yapımı Logo , Rank vb. Yapımı Ekleyin Ücretli Tasarımlar , Psd'ler Felan Satın. Yeni Temalara Odaklanıp Satın Bence. Hayırlı Günler Kolay Gelsin Gülümseme

(26-06-2014, Saat:00:05)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xFeyz işini on numara yapan biridir, ekibide öyleyse yolları açıktır. Hayırlı olsun başarılar dilerim.

Güzel temennileriniz için teşekkür eder, birlikte çalışmak için her zaman bekleriz.

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - eatik - 26-06-2014

Bir tasarımcının kendi sitesini tasarlaması her zaman zor olur ancak gördüğüm kadarıyla yine muhteşem bir işçilik var. Ellerinize sağlık yolunuz açık olsun.

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Kiliza - 26-06-2014

Her seyiniz iyi guzel fakat musterinin istedigi zamandan 1 ay once temayi teslim eyme isteginiz ve temanin parasi 1 hafta icnde odenmezse 65 den 85 liraya yukselmesi benim gibi musterileri zora sokabilir. Paketim bitiyor diye skypeden mesaj atamafim. Burdan bildirmek istedim kendinizi bizim yerinize koyun site 2 gun sonra acilacak ama simdi acilirsa yani erken olursa nolur site tasarimsiz kalir.. Herkes ve her sey bir plana gote ayarlaniyor hocam. Size basarilar her iste bir hayir vardir diye umuyorum...

Cvp: Bu sefer kendimize tasarlıyoruz. ModernHoca coming soon. - Esay - 26-06-2014

(26-06-2014, Saat:02:01)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tasarımcının kendi sitesini tasarlaması her zaman zor olur ancak gördüğüm kadarıyla yine muhteşem bir işçilik var. Ellerinize sağlık yolunuz açık olsun.

Bu sefer terzi kendi söküğünü dikti galiba Gülümseme