MyBB Depo Forum
Pro için tasarladığım editör hakkında? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Pro için tasarladığım editör hakkında? (/pro-icin-tasarladigim-editor-hakkinda-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - xpserkan - 28-04-2014

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

(28-04-2014, Saat:15:15)ßyßilæl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi eline sağlık çok güzel olmuş pro paket için falan fikirlerimiz olursa size öm yoluyla ulaşalım mı ? hem paket daha da zengin olur ?

Öneri ve fikir şu anda almıyorum hocam fakat, MCTR açıldığı zaman öneri ve fikirlerinize açık olacağım Göz kırpma

(28-04-2014, Saat:15:36)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serkan usta güzel olmuş bizde kullanabilirmiyiz

Şu an tam bitmedi hocam birkaç ufak tefek eksiği daha var onlarıda tamalayınca paylaşacağım inş.

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - bitanem03 - 28-04-2014

ne zaman açılacak mybb.com.tr ? üzgünüzgünüzgünüzgün

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - mrkuruntu - 28-04-2014

Hocam bunu ücretsiz olarak dağıtacakmısınz

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - mecdunov - 28-04-2014

Güzel olmuş

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - 1st4n6uL - 28-04-2014

Eline sağlık Gülümseme Biraz bulanık duruyor sanki.

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - xpserkan - 28-04-2014

(28-04-2014, Saat:16:19)mrkuruntu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bunu ücretsiz olarak dağıtacakmısınz

Evet ücretsiz dağıtılacak hocam, zaten başlıkta pro için olduğunu belirtmiştim aynı zamanda orjinal paket içinde geçerli bu çalışma.

(28-04-2014, Saat:16:45)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Gülümseme Biraz bulanık duruyor sanki.

Hocam ekran HD ya da 3D destekliyorsa birde o şekilde bakmanızı tavsiye ederim. HD modunu açıyorum şahane görünüyor, kapalı olunca az biraz bulanıklı olduğu doğru. Kim yazacak diye bekleyip durdum ilk siz uyandınız Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - S.G - 28-04-2014

(28-04-2014, Saat:16:54)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2014, Saat:16:45)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Gülümseme Biraz bulanık duruyor sanki.

Hocam ekran HD ya da 3D destekliyorsa birde o şekilde bakmanızı tavsiye ederim. HD modunu açıyorum şahane görünüyor, kapalı olunca az biraz bulanıklı olduğu doğru. Kim yazacak diye bekleyip durdum ilk siz uyandınız Açık Ağızlı Gülümseme

Geçen sinemaya gidip izlediğin Kaptan Amerika'nın etkisinde kaldın belli ki, 3D falan Açık Ağızlı Gülümseme Şaka bir yana güzel çalışma olmuş abi, renkleri çoğaltacaksın anladığım kadarıyla.

Cvp: Pro için tasarladığım editör hakkında? - 1st4n6uL - 28-04-2014

(28-04-2014, Saat:16:54)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ya benim gözler yada bilgisayarın ekran kartı gitmiş olsa gerek Gülümseme